פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
פברואר 2019
אבגדהוש
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

קורסים בסחר בינלאומי

קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
בעידן של גלובליזציה, העולם העסקי מאופיין בתחרות תמידית המציבה בפנינו מדי יום אתגרים חדשים. אתגרים אלה מאופיינים בצורך לאתר מקורות יבוא חדשים ואטרקטיביים יותר, לזהות שווקי יבוא/ יצוא פוטנציאלי, להבין את חוקיות סחר החוץ, ללמוד על אמצעי ההובלה החדישים וכו'.
קורס פקידי רישוי
קורס המהווה הכנה מקיפה לבחינות מטעם רשות המיסים לקבלת רישיון פקיד רישוי.

 

הקורס מקיף את כל הנושאים הנוגעים לתפקידו של פקיד הרישוי, שהינו הזרוע המקשרת בין המכס ללקוח בכל הקשור לבדיקת הטובין בעת הגעתו, מיונו ושחרורו מהמכס.
קורס מקצוע בנושא סוכן מכס מורשה מטעם המדינה
סוכן מכס הינו איש מקצוע המוסמך לייצג יבואנים ו/או יצואנים מול מינהל המכס והוא בעל ניסיון בכל התהליכים הקשורים בסחר הבינלאומי.

תפקידו הרשמי של סוכן המכס קשור בעיקר בפעילות המורכבת הקיימת בתהליכים השונים של יבוא ויצוא. הוא משמש שלוח ונאמן של היבואן ו/ או היצואן כלפי רשות המכס. עליו לסווג את הסחורות בסיווג ממנו יקבע שיעור המיסוי, להכין את הניירת המרובה ולדאוג לתשלום המיסים באופן שיהיה קביל על השלטונות.
קורס משלחים בינלאומיים
הסחר הבינלאומי בעידן של גלובליזציה הוא חלק בלתי נפרד מעולם העסקים והמסחר. תהליכי הסחר, היבוא והיצוא נעשים לפי כללים מסודרים ומתוקנים.
קורס משלחים בינ"ל בא להכין אותך לבחינות של אגף המכס והמע"מ לקבלת הסמכה. במהלך הקורס נלמדים התהליכים  אותם עובדים נציגי חברות השילוח הבינ"ל הלוקחות חזקה על הטובין של הלקוח במהלך שינועו ממדינה למדינה (עם הגעת הטובין לארץ נכנס לתפקידו פקיד הרישוי)
קורס ממכילי מכולות חומרים מסוכנים
על פי חוק, כל העוסקים בהמכלת חומרים מסוכנים במכולות לשינוע ימי נדרשים לעבור קורס ממכלי חומ"ס בהתאם לקוד IMDG.

המכללה העסקית מזמינה אתכם לקורס אשר מכשיר אודות כללי ההמכלה הנכונה (בהתאם לתקנות ולחוקים החדשים שנכנסו לתוקף בתחום ), לרבות קשירה ועיגון המטען, ניצול מרבי של המכולה ושמירה על כללי הבטיחות בהתאם לחוקים ולתקנות בינלאומיות.

בסיום הלימודים כל המשתתפים יהיו ערים לחוקים ולתקנות החדשות בתחום ולשפר תהליכי המכלה לבטוחים יותר בכל הנוגע לטיפול ובטיחות בהמכלת חומ"ס.

בנוסף, בוגרי הקורס יכולים לעבוד כממכילי מכולות של מטענים מסוכנים וכמשגרים של מטענים לחו"ל.
כל העוסקים בהמכלת מכולות או שינוע חומרים מסוכנים בהובלה ימית נדרשים לעבור קורס ריענון אחת לשנתיים לצורך חידוש תעודת ההסמכה של משרד התחבורה.
המכללה העסקית מזמינה אתכם לקורס ריענון על מנת לחדש את תוקף התעודה שברשותכם.
 
קורס ריענון בהמכלה של מטענים מסוכנים במכולות
תעודת ממכילים של מטענים מסוכנים במכולות תקפה לשנתיים, לכן על העוסקים בהמכלה של סחורות מסוכנות במכולות חלה החובה לעבור קורס ריענון אחת לשנתיים. בעלי תעודת הסמכה להמכלת חומרים מסוכנים אשר פג תוקפה, נדרשים לעבור קורס ריענון על מנת להאריך ולשמור על תוקף התעודה.
קורס ריענון שינוע חומרים מסוכנים בהובלה ימית
תעודת שינוע חומרים מסוכנים בהובלה ימית תקפה לשנתיים, לכן על העוסקים שינוע חומרים מסוכנים בהובלה ימית חלה החובה לעבור קורס ריענון אחת לשנתיים. בעלי תעודת הסמכה לשינוע חומרים מסוכנים אשר פג תוקפה, נדרשים לעבור קורס ריענון על מנת להאריך ולשמור על תוקף התעודה.
המדריך לעסקים עם סין – עשה ואל תעשה
היקף העסקים בסין גדל מזה שנה בהיקפים אדירים.
האם חברה ישראלית יכולה לנהל פעילות בינלאומית ללא הבנה של השוק הסיני?
איזה כלים צריך היבואן הישראלי על מנת לסחור בהצלחה עם סין ?
קורס שינוע חומרים מסוכנים בתובלה ימית
בפיקוח משרד התחבורה - רשות הספנות והנמלים
בהתאם להוראת CG9 של רשות הספנות והנמלים כל עובד העוסק באופן ישיר ועקיף בשינוע סחורות מסוכנות מחויב לעבור קורס הסמכה זה.
המכללה העסקית שמחה להזמינכם לקורס מקצועי בנושא שבמהלכו תוכלו לרכוש ידע תיאורטי ומעשי מקיף על הקוד הבינלאומי ולקבל תעודת הסמכה בהתאם לדרישות רשות הספנות והנמלים.
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז