פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
חדשות ועדכונים

ימי עיון וסמינרים בסחר בינלאומי

יום עיון בנושא: טיפים לעבודה נכונה מול מכס אשדוד

17/07/2019   בבית לשכות המסחר, קומה 1

כל יבואן נדרש לייבא סחורה דרך נמל אשדוד מסיבה כזו או אחרת וכתוצאה מזה לבוא במגע עם מכס אשדוד בכל תהליך השחרור .
סדנה בנושא אשראי דוקומנטרי
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת“א מזמינה אתכם לסדנה מקצועית בת-יום המיועדת לאנשי מקצוע בתחום ובאה לתת מענה מקצועי לבעיות בהן נתקלים מגזרים אלה בנושא אשראי דוקומנטרי.
סדנה בנושא: המדריך ליבוא מזון - עשה ואל תעשה!

מוצר מזון המיובא לישראל מחויב לעמוד בכל הדרישות הרגולטוריות הקיימות בחוק. היבואן מתחייב שערך את כל הבדיקות, ברשותו כל המסמכים הנדרשים ושהמוצר תקין ואינו מסכן את הצרכן.

בתקופה הנוכחית, בה חלים השכם וערב שינויים רבים בדרישות החוק בנוגע ליבוא מזון, חובה על היבואן להיות מעודכן אחרת הוא חשוף לנזקים גדולים.

סדנה בנושא: חשיבות הבינה העסקית לניתוח נתוני העסק והגדלת הרווחיות
בואו ללמוד כיצד תוכלו להתייעל כלכלית ולהגדיל רווחים על סמך  נתוני  העסק שלכם בדיוק כמו החברות הגדולות ומבלי להוציא שקל! המכללה העסקית מזמינה אתכם לסדנה מרתקת אשר תחשוף בפניכם כלים חינמיים לחלוטין שיעזרו לכם לקבל תמונה עסקית מלאה על  העסק שלכם  ב- 360 מעלות.
סדנה בנושא: צעדים בעולם הסחר הבינלאומי

FOB או FCA?  הובלה אווירית או הובלה ימית?   משלח בינ“ל או COURIER ?

פעם בשנה כדאי לך להרים את הראש ממסך המחשב, להניח את הטלפון ולהגיע אלינו, לסדנה בה נרענן ונרחיב את הידע שלך בעולם הסחר הבינ"ל: המונחים, החישובים, שיטות התשלום, דרכי ההובלה ועוד.
סדנת חישוב מסי יבוא ומקדמי העמסה בהתאם להצהרת היבוא
מאז עליית מערכת שער עולמי לאוויר בינואר 2018, המונח רשימון יבוא הוחלף במונח הצהרת יבוא ובהתאם לכך גם חלו שינויים באופן חישוב המיסים ומקדמי העמסה.
סמינר אינטנסיבי בנושא: המדריך לסחר הבינלאומי
המכללה העסקית שמחה להציע לראשונה סמינר אינטנסיבי בעולם הסחר הבינלאומי. המשתתפים בסמינר יכירו את הנושאים החשובים בתפעול היבוא והיצוא ויוכלו להבין את הצעדים הראשונים שיש לעשות בעולם מרתק זה.
סדנת הובלה בינלאומית
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א מזמינה אתכם לסדנה מרתקת וייחודית העוסקת בניהול נכון של תהליך היבוא למדינת ישראל בים ובאוויר.
סדנה בנושא: הובלה האווירית .
גורם ההובלה הוא בעל משקל גבוה בקביעת מחירו הסופי של המוצר. עלות ההובלה תקבע בין היתר את ה כדאיות העסקה ולכן על היבואן והיצואן להכיר היטב את מרכיביה עלותה.

בעשור האחרון גדל הביקוש להובלה אווירית וזאת בשל יתרון המהירות והגמישות למול ההובלה הימית. הנכם מוזמנים לסדנה ייחודית בנושא שתחשוף אתכם ליתרונות ההובלה הימית והדרכים לחשב אותה בצורה מדויקת שתכלול את כל המרכיבים הנלווים.
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז