פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
פברואר 2019
אבגדהוש
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

ימי עיון וסמינרים בסחר בינלאומי

סדנה בנושא אשראי דוקומנטרי
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת“א מזמינה אתכם לסדנה מקצועית בת-יום המיועדת לאנשי מקצוע בתחום ובאה לתת מענה מקצועי לבעיות בהן נתקלים מגזרים אלה בנושא אשראי דוקומנטרי.
הסקטורים הכלכליים הקשורים לסחר הבינלאומי הינם סקטורים ששיטות העבודה בהן לא השתנו מזה תקופה ארוכה. אולם גם בתחומים שמרניים אלו חלה בשנים האחרונות מהפכה דיגיטלית המהווה הזדמנות לשיפור היעילות, התפוקה והרווחיות של העוסקים בתחום.
סדנת חישוב מסי יבוא ומקדמי העמסה בהתאם להצהרת היבוא
מאז עליית מערכת שער עולמי לאוויר בינואר 2018, המונח רשימון יבוא הוחלף במונח הצהרת יבוא ובהתאם לכך גם חלו שינויים באופן חישוב המיסים ומקדמי העמסה.
המדריך לעסקים עם סין – עשה ואל תעשה
היקף העסקים בסין גדל מזה שנה בהיקפים אדירים.
האם חברה ישראלית יכולה לנהל פעילות בינלאומית ללא הבנה של השוק הסיני?
איזה כלים צריך היבואן הישראלי על מנת לסחור בהצלחה עם סין ?
סדנה בנושא: הזדמנויות ואתגרים הטמונים ברכש בינלאומי
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א מזמינה אתכם לסדנה מרתקת העוסקת בדילמות ואתגרים רבים עמם מתמודדים בעיקר אנשי עסקים, מנהלי רכש, אנשי רכש וקניינים בארגונים קטנים כגדולים, בכל הקשור לביצוע עסקאות מעבר לגבולות המדינה.
סמינר אינטנסיבי בנושא: המדריך לסחר הבינלאומי
המכללה העסקית שמחה להציע לראשונה סמינר אינטנסיבי בעולם הסחר הבינלאומי. המשתתפים בסמינר יכירו את הנושאים החשובים בתפעול היבוא והיצוא ויוכלו להבין את הצעדים הראשונים שיש לעשות בעולם מרתק זה.
סדנת הובלה בינלאומית
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א מזמינה אתכם לסדנה מרתקת וייחודית העוסקת בניהול נכון של תהליך היבוא למדינת ישראל בים ובאוויר.
סדנה בנושא: הובלה האווירית .
גורם ההובלה הוא בעל משקל גבוה בקביעת מחירו הסופי של המוצר. עלות ההובלה תקבע בין היתר את ה כדאיות העסקה ולכן על היבואן והיצואן להכיר היטב את מרכיביה עלותה.

בעשור האחרון גדל הביקוש להובלה אווירית וזאת בשל יתרון המהירות והגמישות למול ההובלה הימית. הנכם מוזמנים לסדנה ייחודית בנושא שתחשוף אתכם ליתרונות ההובלה הימית והדרכים לחשב אותה בצורה מדויקת שתכלול את כל המרכיבים הנלווים.

במדינות שונות בעולם, לרבות בישראל,  גוברת הנטייה לאמץ מדיניות חקיקה ואכיפה המטילה הגבלות בדבר איסור מתן שוחד .

בנוסף, גוברת כיום המודעות והאכיפה לגבי סחר עם מדינות עליהן מוטלות סנקציות, סחר עם מדינות אויב וחשיפה לגופים עסקיים המעורבים בהלבנת-הון ומימון טרור.

סדנה בנושא: צעדים בעולם הסחר הבינלאומי

FOB או FCA?  הובלה אווירית או הובלה ימית?   משלח בינ“ל או COURIER ?

פעם בשנה כדאי לך להרים את הראש ממסך המחשב, להניח את הטלפון ולהגיע אלינו, לסדנה בה נרענן ונרחיב את הידע שלך בעולם הסחר הבינ"ל: המונחים, החישובים, שיטות התשלום, דרכי ההובלה ועוד.
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז