פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
מאי 2019
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

קורסים ברכש ולוגיסטיקה

קורס ניהול רכש, קניינות ולוגיסטיקה - PLM
עולם הרכש עובר מהפכה שקטה הכוללת שינויים בראיית מעמדו של הרכש בתוך הארגון ושילובו בשרשרת ההספקה הארגונית.
 
המכללה העסקית , בהיותה הנציגה המוסמכת והבלעדית כיום בישראל של ה- -ISM- Institute for Supply Management, בנתה קורס המותאם לחומרי הלימוד של ה-ISM , אשר יאפשרו בעתיד לבוגריו לגשת לבחינות ההסמכה הבינלאומיות של ה-ISM בכפוף להשתתפות בקורס הכנה ולצבירת הניסיון על פי דרישות ה-ISM. 
קורס ניהול רכש והספקה בכיר - CPSM
ניהול רכש והספקה בכיר- ההסמכה הבינלאומית של ה- ISM 
 
ISM - institute for supply management, פועל במעל 80 מדינות ברחבי העולם ושייך לפדרציה הבינלאומית לניהול רכש והספקהIFPSM -International Federation Of Purchasing & Supply Management

הארגון נוסד ב-1915 ומטרתו להוביל, לקדם ולשרת את מקצוע ניהול ההספקה.
ארגון הISM הינו היחיד בעולם המעניק את ההסמכה החדשה - CPSM-Certified Professional in Supply Managementc
קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב בכיר
לאחרונה חלו בעולם התפתחויות מרחיקות לכת בתחום הרכש והלוגיסטיקה. לאור השינויים הללו הוחלט ע"י המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז להתאים את תוכניות הלימודים לשינויים שהונהגו על ידי הארגונים המסמיכים בתחומי הרכש והלוגיסטיקה.
 
סמינר חוזים והתקשרויות ברכש

חוזה נכון מניח תשתית לפרויקט מוצלח ומונע אי הבנות ונזקים כלכליים במהלך הביצוע ותביעות ודיונים משפטיים לאחריו.
המשתתפים בסמינר ניהול חוזים והתקשרויות לומדים ידע משפטי מעשי בתחום דיני חוזים בהיבטי רכש וניהול חוזים ובכך מקטינים את הסיכונים ומבטיחים רווח מקסימאלי לארגון שלהם.
בסמינר ניהול חוזים והתקשרויות נפתח ראיה אסטרטגית של נושא ההתקשרויות על היבטיו המשפטיים, מסחריים, טכניים וניהוליים הקניית ידע וכלים בניהול ההתקשרות.
קורס ניהול תפעול בכיר- AOM
עולם התפעול מקבל משמעות מרכזית בהצלחת ארגונים עסקיים ושירותיים. מרכזיותו וחשיבותו של התפעול בתוך הארגון מחייבת את כל העוסקים בתחום לעשות שימוש בכלים מתקדמים ודורשת תהליך הכשרה יסודי ומקיף.
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א שמחה להזמין אתכם לקורס ייחודי בתחום ניהול התפעול. המכללה מזה 40 שנים נהנית ממעמד מוביל בתחום ההכשרות העסקיות ומכוונת להכשיר מנהלים ברמות השונות בתוך השרשרת התפעולית .
סדנת מודול רכש בתוכנת פריוריטי
פריוריטי הינה מערכת ממוחשבת שתפקידה לתמוך בתהליכים העסקיים השונים בארגון.

בכל ארגון מבוצעים מהלכים ניהוליים, אשר דורשים ממשקים שונים בין היחידות התפעוליות ליחידות המטה.
ריבוי הממשקים יכול ליצור עומס וכפילות בנתונים.
השאיפה של כל ארגון הינה קיומה של מערכת ממוחשבת בעלת מסד נתונים אחד, שמאגד בתוכו את כל המהלכים השוטפים של הארגון. בדרך זו ניתן לייצר התייעלות אופטימלית, הכוללת שליטה ובקרה בצורה רוחבית על המתרחש בארגון בכל זמן נתון.
סמינר: כלים יישומיים לייעול שרשרת האספקה
האתגר המרכזי העומד בפני מנהלי  שרשרת האספקה של ימינו הוא אספקת המוצר הנכון, בזמן הנכון ובכמות הנכונה תוך שמירה על עלות מינימאלית.
בעולם של היום קשה,  יותר מתמיד , לעמוד באתגר זה ולכן  המכללה העסקית שמחה להזמין אתכם לסמינר ייחודי אשר יספק לכם כלים יישומיים לשיפור וייעול ניהול שרשרת האספקה בארגונכם, תוך העלאת רמת המקצועיות, המוטיבציה ותפוקת העובדים
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז