פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
ינואר 2019
אבגדהוש
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

ימי עיון ברכש ולוגיסטיקה

סדנה בנושא: ניהול משא ומתן - סודות מקצועיים וטיפים ייחודיים
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א מזמינה אתכם לסדנה מרתקת וייחודית העוסקת בטיפים וסודות מקצועיים לניהול מו"מ נכון וראוי, תוך שילוב הסברים ודוגמאות מהפרקטיקה.
סדנה בנושא: הזדמנויות ואתגרים הטמונים ברכש בינלאומי
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א מזמינה אתכם לסדנה מרתקת העוסקת בדילמות ואתגרים רבים עמם מתמודדים בעיקר אנשי עסקים, מנהלי רכש, אנשי רכש וקניינים בארגונים קטנים כגדולים, בכל הקשור לביצוע עסקאות מעבר לגבולות המדינה.
סדנת מודול רכש בתוכנת פריוריטי
פריוריטי הינה מערכת ממוחשבת שתפקידה לתמוך בתהליכים העסקיים השונים בארגון.

בכל ארגון מבוצעים מהלכים ניהוליים, אשר דורשים ממשקים שונים בין היחידות התפעוליות ליחידות המטה.
ריבוי הממשקים יכול ליצור עומס וכפילות בנתונים.
השאיפה של כל ארגון הינה קיומה של מערכת ממוחשבת בעלת מסד נתונים אחד, שמאגד בתוכו את כל המהלכים השוטפים של הארגון. בדרך זו ניתן לייצר התייעלות אופטימלית, הכוללת שליטה ובקרה בצורה רוחבית על המתרחש בארגון בכל זמן נתון.
גורם קבלנות המשנה מהווה את אחד הנדבכים החשובים בכל תחומי העיסוק הן בענפי השירותים והן בענפי התעשייה. הנושא מדיר שינה מהרבה מאוד מנהלים, בייחוד כשעליהם להחליט אסטרטגית בין הישארות במתכונת הנוכחית והשקעה בהרחבת האמצעים, לבין שימוש בגורמים חיצוניים והימנעות מהשקעה.
בתנאים של אי ודאות כלכלית, אנו נדרשים לבצע כל אשר נדרש לצמצום עלויות. רמות גבוהות של מלאי קשורות בהוצאות כספיות גבוהות המקטינות את כושר ההסתגלות של כל ארגון לשינויים ורמות נמוכות של מלאי פוגועות ביעדי הארגון. יש לאמץ שיטות המבטיחות זמינות הפריטים תוך צמצום העלויות ועם זאת מניעת הסיכונים הנגזרים.
יום עיון בנושא ספירות מלאי להשגת יעילות תפעולית בארגון
מלאי מהווה גורם דומיננטי בפעילות החברה / ארגון. שליטה ובקרה מלאים במלאי הינם תנא הכרחי לתפקוד תקין ומהוות כלי ניהולי חשוב בצד הפיננסי והתפעולי.
ספירות המלאי בוחנות את רמת אמינות המלאי המדווח והכרחיים להשגת יעילות תפעולית בארגון וניהול חשבונאי תקין.
תקשורת נכונה עשויה לקבוע את גורלו של תהליך מו“מ כאשר מדובר באנשים שמקורם בתרבויות ועולמות שונים. יישום נכון של הטכניקות והכלים העומדים לרשות הנושאים ונותנים הוא שיוביל את המשא ומתן לתוצאות הטובות ביותר.

אחד הקשיים הגדולים של אנשי רכש ולוגיסטיקה, קניינים ואנשי תפעול הינו כושר דיווח, הצפת בעיות מצד אחד והישגים מצד שני- להנהלה, ללקוחות פנימיים ולספקים החיצוניים והשתתפות בקבלת החלטות. רוב אנשי הרכש והלוגיסטיקה הם אנשי ביצוע מקצועיים עליהם נאמר ” עשית ולא אמרת שעשית כאילו לא עשית“המכללה העסקית שמחה להזמינך להשתלמות בנושא  אשר תקנה לך באופן מעשי כלים ומיומנויות  ”עשה ואל תעשה“ בתהליכי דיווח וקבלת החלטות בניהול הרכש והספקים.

סמינר מכרזים מנהליים
המכללה העסקית שמחה להזמין אותת לסמינר מעשי שיקנה לכם ידע משפטי בתחום דיני המכרזים ובכלל זה תקנות חובת המכרזים החדשות – תיקון 19 וכן תיקוני חקיקה עדכניים.
הרכש משנה את פניו
ניהול רכש רב תחומי בדגש על תכנון הרכש וניהול סיכונים

תהליך הרכש עובר כיום תמורות מהותיות, המושפעות מהאילוצים הכלכליים הגלובליים, ההתפתחויות הטכנולוגיות והתחרות הגוברת.
הרכש המודרני הופך "שחקן מפתח" בארגון, בהשפעה על תכנון מפרט רכישה וניהול הספקים, בראיה אסטרטגית כוללת, ארוכת טווח.
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז