פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
מאי 2019
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

קורסים בתחום הניהול

קורס רכזי נגישות
חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות מחולל מהפכה בתחום שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה, על ידי קביעת חובה להנגשת מקומות המיועדים לשימוש הציבור הרחב, והפיכתם לנגישים לכל. החוק נועד להסיר חסמים פיזיים ושירותיים המקשים על לקוחות עם מוגבלות לצרוך שירותים ולרכוש מוצרים.
קורס ניהול פרויקטים
בניתוח חיי כל ארגון אנו מזהים מעבר מפרויקט לפרויקט. מנהלים בכירים וזוטרים כאחד נתקלים במהלך עבודתם בניהול פרויקטים, חלקם מורכבים יותר וחלקם מורכבים פחות .  

הפרויקט מורכב מתמהיל של משימות ותתי משימות ועל כן דורש תיאום מלא בין גורמים שונים בארגון.

פרויקט יכול להיות פתיחת מחסן חדש, יציאה בקו מוצרים חדש, הוספת קו למערך הייצור, ספירת מלאי, הטמעת תוכנה חדשה בארגון, שינוי מבנה ארגוני, שיפוץ בחדרי המשרדים וכו' שאופייני לכל עסק צומח או קיים.  

קורס ניהול פרויקטים של המכללה העסקית יקנה לך כלים לשכלל באופן ניכר את היכולת לנהל את הפרויקט בהצלחה, תוך שימוש במתודות ניהול וידע שנרכש לאורך השנים .

הקורס מבוסס על תקני הPMI – Project management institute.
קורס מנהלים מקצועיים בחברות השכרת רכב וחברות הליסינג
קורס מנהלים מקצועיים בחברות השכרת הרכב והליסינג נבנה על בסיס ניסיון של 15 שנות עשייה ע"י המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א בשיתוף משרד התחבורה אגף היסעים ומוניות והארגון הישראלי להשכרת רכב וליסינג בלשכת המסחר ת"א והמרכז.
קורס מודיעין עסקי תחרותי - מידענות בעסקים
בעולם העסקים, המאופיין בתחרות עולמית גוברת ובזרימת מידע רב ונגיש, יש צורך בהיכרות עם כלים לאיסוף ועיבוד מידע. כלים אלה מסייעים רבות בתהליכי קבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיות עסקיות והתמודדות יעילה עם השוק המשתנה
קורס יועצים עסקיים וניהול בכיר
בית הספר ליועצים עסקיים הוקם לפני 9 שנים ע"י המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז הישראלי לשיווק במטרה לספק כלים מעשיים ומקצועיים לכל המעוניינים להשתלב בשוק הישראלי כיועצים מובילים .
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז