פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
ינואר 2019
אבגדהוש
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

קורסים בתחום הניהול

קורס ניהול פרויקטים
בניתוח חיי כל ארגון אנו מזהים מעבר מפרויקט לפרויקט . מנהלים בכירים וזוטרים כאחד נתקלים במהלך עבודתם בניהול פרויקטים, חלקם מורכבים יותר וחלקם מורכבים פחות .  

הפרויקט מורכב מתמהיל של משימות ותתי משימות ועל כן דורש תיאום מלא בין גורמים שונים בארגון .

פרויקט יכול להיות פתיחת מחסן חדש, יציאה בקו מוצרים חדש, הוספת קו למערך הייצור, ספירת מלאי, הטמעת תוכנה חדשה בארגון, שינוי מבנה ארגוני, שיפוץ בחדרי המשרדים וכו' שאופייני לכל עסק צומח או קיים.  

קורס ניהול פרויקטים של המכללה העסקית יקנה לך כלים לשכלל באופן ניכר את היכולת לנהל את הפרויקט בהצלחה, תוך שימוש במתודות ניהול וידע שנרכש לאורך השנים .

הקורס מבוסס על תקני הPMI – Project management institute.
מודיעין עסקי תחרותי - מידענות בעסקים
בעולם העסקים, המאופיין בתחרות עולמית גוברת ובזרימת מידע רב ונגיש, יש צורך בהיכרות עם כלים לאיסוף ועיבוד מידע . כלים אלה מסייעים רבות בתהליכי קבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיות עסקיות והתמודדות יעילה עם השוק המשתנה
קורס מנהלים מקצועיים בחברות השכרת רכב וחברות הליסינג
קורס מנהלים מקצועיים בחברות השכרת הרכב והליסינג נבנה על בסיס ניסיון של 15 שנות עשייה ע"י המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א בשיתוף משרד התחבורה אגף היסעים ומוניות והארגון הישראלי להשכרת רכב וליסינג בלשכת המסחר ת"א והמרכז.
קורס רכזי נגישות
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז וחברת תבונה ונגישות מזמינים אתכם לקורס רכזי נגישות.
חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות מחייב להנגיש מקומות ושירותים המיועדים לשימוש הציבור. מטרת תהליך ההנגשה  הינה להסיר חסמים המקשים על לקוחות עם מוגבלות לצרוך מתן שירותים. חובת הנגשה חלה על גופים פרטיים וציבורים כאחד וכן על גופים שאינם למטרת רווח.
החובה למנות ולהכשיר רכז נגישות, חלה על ספקים המעסיקים 25 עובדים ומעלה. הרכז יוביל את מהלך ההנגשה עפ"י דרישות החוק ולוחות הזמנים הקבועים בו. יש למנות עובד בעל תפקיד או רקע ניהולי שיש לו את היכולות והסמכות להוביל מהלך חוצה ארגון.
לתשומת ליבכם! גופים שיפרו את החוק חשופים לתביעות הן מצד המדינה והן מצד הציבור שיכולים לתבוע בגין אי עמידה בחוק עד לגובה של 60,000 ₪ ללא כל הוכחת נזק.
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז