משרד עו"ד ברנע

ד"ר אבישי קליין –

שותף ומוביל את פרקטיקת הפרטיות, הסייבר והבינה המלאכותית במשרד ברנע. אבישי הוא דוקטור למשפטים, עם התמחות במשפט וטכנולוגיה. אבישי שימש כקצין אבטחת המידע של קבוצת אמדוקס העולמית.

 אבישי הוא אחד המייסדים של פורום ה- DPO הישראלי, חבר בוועדה המייעצת של המכון הישראלי למדיניות טכנולוגית ומרצה בתחומי משפט ואינטרנט, פרטיות ורגולציות סייבר. מוסמך CIPPE ו CIPT.

עו"ד קרין קאשי –

עו"ד במחלקת הפרטיות והסייבר במשרד ברנע. מוסמכת CIPP/E. בעלת נסון של למעלה מעשור בייעוץ בתחומי הפרטיות. בעלת ניסיון בליווי חברות הזנק החל משלב הקמתן, בהיבטים של המשפט המסחרי והתאגידי ובהיבטים רגולטוריים ובליווי עסקאות מסחריות שונות, ובכללן עסקאות מוזגים ורכישות, מיזמים משותפים, ועוד.

עו"ד מאשה יודשקין – 

עו"ד במחלקת הפרטיות והסייבר במשרד ברנע. מוסמכת CIPP/E. בעלת רקע עשיר בתחומי הטכנולוגיה. מעניקה ייעוץ שוטף לחברות פרטיות וציבוריות, חברות הייטק וסטרטאפים בהיבטים שונים של דיני פרטיות, בהם דינים בישראל ובאירופה (GDPR), דיני אבטחת מידע ואסדרה של AI. לפני הצטרפותה לברנע, שרתה מאשה בפרקליטות הצבאית ועסקה בין היתר, בפורנזיקה דיגיטלית ועבירות מחשב. ליוותה תיקי חקירה והליכים פליליים שעסקו בסוגיות טכנולוגיות מורכבות וכן תיקים והליכים שעסקו בעבירות של פגיעה בפרטיות.

עו"ד בן נורמן – 

עו"ד במחלקת הפרטיות והסייבר במשרד ברנע. בן מלווה את לקוחותיו בניהול משברי סייבר, בהסכמים מסחריים לרבות היבטי פרטיות בעסקאות מיזוג ורכישה. בנוסף, מייעץ ומלווה בהליכי בנית תכניות היערכות ותגובה לאירועי סייבר ואבטחת מידע. מוסמך קורס ממונה הגנת פרטיות של אוניברסיטת תל אביב בשנת 2021.