קורסים מקצועיים

המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז, המציעה מגוון קורסים מקצועיים והכשרות,  היא הכתובת לכל מי שמעוניין בלימודים ענייניים ותכליתיים במגוון תחומי לימוד מקצועיים בעולם העסקי.


כיום, עם 50 שנות פעילות וניסיון רב, אלפי תלמידים מרוצים, מרצים מהטובים ביותר בתחומם וגב של לשכת המסחר ת"א והמרכז, שהינה ארגון העסקים הגדול בישראל, המכללה קנתה לעצמה שם של גורם מקצועי מוביל בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים.


הירשמו לאחד מהקורסים המקצועיים של המכללה ותוכלו גם אתם ליהנות מ:

  • לימודים בשעות נוחות עם אפשרות לבחירה במתכונת קורסים מקצועיים פרונטליים בכיתה קטנה במכללה במרכז תל אביב או במסגרת קורסים אונליין.
  • תעודת גמר יוקרתית בחסות בינלאומית שתפתח לכם את הדלת לעתיד מזהיר
  • בוגרי הקורסים זוכים לעזרה בהשמה ונהנים מרשת קשרים עסקיים וחברתיים ענפה.

טעימה ממבחר הקורסים המקצועיים וההכשרות המקצועיות שאנחנו מציעים:

קורס אנגלית עסקית ומסחרית

השפה האנגלית מהווה את הנדבך המרכזי בתקשורת המילולית והכתובה בסחר הבינ"ל בין חברות. עסקאות יבוא ויצוא ,כוללות תכתובת ענפה ודורשות מיומנויות מקצועיות בהתנהלות מול הגורמים השונים בחו"ל בהיבטי כתיבה, דיבור וקריאה.
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז מזמינה אותך, העוסק בסחר בינ"ל על היבטיו השונים, לתגבר את יכולתך העסקיים בשפה האנגלית.

הקורס מתמקד על השפה האנגלית העסקית ולא על השפה המדוברת אותה אנו מכירים דרך בית הספר, סרטים, קריאה ושיחות חולין.

קרא עוד
קורס ניהול, עיצוב והפקת אירועים
בית הספר ללימודי הפקה הוקם ע"י המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א ואלי לוי הפקות. בית הספר נולד מתוך צורך אמיתי להכשיר מפיקים מקצועיים לענף עבור כל סוגי האירועים. מסלול הלימודים מקיף את כל יסודות ניהול ותורת עולם ההפקה ומשלב תיאוריה ועבודה בשטח כדי לעצב, להפיק ולנהל כל אירוע, בכל סדר גודל, ברמה הגבוהה ביותר.
הקורס כולל סיורים חווייתיים באתרי אירועים, אתרי הפקות BACK STAGE ועוד ואפשרות לסטאג' בהפקות של חברת "אלי לוי הפקות".
קרא עוד
וובינרים וסדנאות אונליין

המכללה העסקית מעבירה מגוון וובינרים חינמיים בנושאים הכי רלוונטים למשבר הקורונה - ואתם מוזמנים.

קרא עוד