פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
חדשות ועדכונים

סחר בינלאומי - המלצות על קורסי סחר בינלאומי - סטודנטים ממליצים

ביטון שלום
שירות מקצועי וטיפול מעולה ע"י נציגי השירות, מאיה יעקוב אריה עד לרישום לקורס מקצועי
Pini - CFO Hirshberg  Group

בשמי ובשם עובדי קבוצת אחים הרשברג , תודה על ההדרכה שהעברת לנו בנושא מסחר בינלאומי. אתה מרצה מקצועי , אדיב בעל ידע רב וחוש הומור נהדר. דרך העברת החומר הנלמד הייתה ממוקדת , מעניינת וקליטה.
שלמה סולומון
כל המעוניין, חובה נעימה לי להמליץ בחום על קורס מנהל סחר בינלאומי בכיר. מרצי הקורס מר ישראל הרץ ומר עודד נצר בקיאים ומקצועניים אמיתיים מהשורה הראשונה. תרומתם לידע רבה, אשמח לקורס המשך.
יובל מי רז
קורס מקצועי, מרצה ראשי מעולה, מרצים אורחים מעולים. הקורס בנוי נכון, מעניק את הכלים בצורה ממוקדת ובאווירה מעולה
קורשון דוד
נהנתי מאוד מהמוסד, מהמקצועיות, מהאדיבות, מהיחס. בקיצור מקום מושלם ללמוד ולהתפתח. מומלץ בחום
שרון נחום
למדתי בשנה שעברה קורס משלחים. יש לציין שהמרצים מעולים ומקצועיים. קורס מקיף ומעניין.
אבי אנקונינה
בתחילת דרכי בסחר הבינלאומי עברתי קורס יצוא/יבוא בהנחיתו של מר זאב תלם, קורס מקצועי עם מידע וידע עצום שנאגר במרצים האורחים ומרצים מבית. הבסיס שקיבלתי היווה מדרגה ראשונה ואיתנה בתחילת הדרך אשר ביססה את חיי המקצועיים.
דידיק אנטון
קורס מעולה
בועז גזית
מרצים טובים שמלמדים את השטח ולא את התיאוריה. צוות המכללה מקצועי וקשוב לסטודנטים
ענת שירה בוחבוט
ממליצה בחום על המכללה, אם להשוות בינה לבין מכללות אחרות שעשיתי בהם קורסים נוספים המכללה העסקית היחידה שהוציאה אותי עם המון ידע נרחב
גלית בן עזרא
קורס מעולה מרצים טובים מעשיר בידע מומלץ ביותר
יהודית מאיר
ממליצה מאוד על הקורס הזה. המרצים מעולים ובזכות הקורס הזה רכשתי ידע מקצועי שהשתמשתי בוא לכל אורך הדרך כמנהלת יבוא.קורס ממולץ, מעשי, עם מדריכים שהם גם אנשי מקצוע מעולים.
ליעד הורוביץ
סמינר קצר ולעניין. בהחלט היה שווה את המחיר
גלית נגר
קורסים מקצועיים ברמה גבוהה , מנחים מהשורה הראשונה
עדנה גל-אור
הקורס תרם לי רבות לידע ולנסיון, זאב תלם נהדר בתור מדריך/מנהל הקורס, המכללה איפשרה לימודים נוחים ואנשי הקשר הנם מאוד אדיבים ונכונים לכל עזרה
גיל נס
סמינר ממקד מאד ומועבר ע"י מומחים
שמואל שלום
הקורסים בלשכת המסחר ברמה טובה מאוד, המרצים בין הטובים בארץ בתחומם. ממליץ בחום!!!
מיכל כפרי
היה נהדר, מרצים מקצועיים ענייניים עם חוש הומור, למדתי המון באווירה נהדרת
שרית בן דור
היתה אווירה טובה אחלה מרצים ! נהנתי להגיע ללמוד שיש קפה ונשנושים תמיד בבוקר לקבל אותנו
יובל הדר
נהניתי במיוחד מהארגון המצוין ע"י צוות משרד המכללה ומהמרצים המחוברים היטב לשטח.
גאנם נדיר
המכללה העסקית נותנת לימודים ברמה בינלאומית, מאמין מעולים עם יחס אישי ורמה מקצועית גבוהה, המכללה נותנת את ספרי הלימוד וחומרי העזר כחלק מתוכנית הלימודים
גאנם נדיר - קורס פקידי רישוי
הילי וטורי
ברצוני להביע את שביעות רצוני על קיום הקורס המעניין והמעמיק. הקורס בן 7 מפגשים וכל מפגש טומן בחובו פרטים מעמיקים ותובנות חדשות המועלות לעל מי שעוסק ביבוא, מתמודד מול המכס ורוצה לבחון ולצלצם את הפעיליות הנרחבות של יבוא מוצרים. במהלך הקורס למדתי פרטים חדשים (למרות עיסוקי מזה 12 שנים ביבוא) וצברתי ידע שיועיל לי ולעסק בצמצום עלויות ובהבנת התליכים המלאים של יבוא המוצרים.
ממליצה בחום לכל מי שמעוניין ועוסק בתחום. תודה מיוחדת למרצים ישראל הרץ ועודד נצר שלמרות העובדה שהקורס בסוף היום ואחרי העבודה הם עדיין העבירו את ההרצאות בצורה מאוד מעניינת.
אבישי לוי
מעולה!!! מרחיב אופקים הקורס נותן פרופורציה טובה על מה שקורה בשוק נהנה מכל רגע על שהחלטתי להצטרף לקורס הזה ולקבל עוד קצת מושג אחרת הייתי נופל ובגדול !! תודה לכם...
עמית רוזנטל
קורס חשוב ומאתגר
שי ליברמן
אני ממליץ לכולם על הקורס כי זה מעניין
מחזור 170
הקורס החל מאפריל ועד סוף נובמבר שנה זו. ברצוני להודות לצוות המרצים אשר ליוה את הקורס על הידע הרב שהעניק בצורה ברורה , מקיפה ומסודרת . החל מזאב תלם שהיה סבלני וזמין תמיד לכל שאלה , חגית אקשטיין, איציק כבביה וישראל הרץ. כל אחד בתחומו העשיר את הידע בסגנונו הייחודי – מבחינתי -בצורה הטובה ביותר.
סיימתי את הקורס כתלמידה מצטיינת אבל אני חייבת להודות כי הצלחתי לא הייתה באה לידי ביטוי ללא הצוות הנפלא. יישר כוח לכל אחד ואחת מכם, העמידו תלמידים הרבה....
לינוי - מחזור 173
היה נהדר. מעט הופתעתי מכמות האנשים בכיתה שכבר הגיע לדעתי לשלושים וקצת. הכיתה מאוד מרווחת ואני מאוד נהניתי מהנושאים ובעיקר מהמרצה. בקיצור היה נהדר ואני מחכה לשיעור הבא.
יוסי אהרון - מחזור 2
כתלמיד לשעבר במוסדכם בקורס סיווג והערכה ,אינני שוכח את התגייסותכם הכללית למען הצלחת הקורס ובהזדמנות זו ברצוני להודות לכם ולציין שאין ספק שיש לכם חלק ניכר בהצלחתי ובהצלחת חבריי לקורס. רמת החומר, איכות המרצים , והרצינות שבה הועברו הדברים בנוסף ולסיוע האדמיניסטרטיבי והלוגיסטי המעולה של רכזות הקורס שנזעקו לסייע ולתמוך בכל עת ,הם שם דבר וראוי שילמדו במוסדות דומים. בזכות הקורס שעברתי במוסדכם ניתנה לי ההזדמנות לעסוק במקצוע חדש (סיווג) ולהתקדם באופן אישי ומקצועי בחברה בה אני עובד (חברת פריץ קומפניס ישראל). אני ממליץ בכל פה גם היום לכל מכריי למקצוע להיעזר בשירותיכם בבואם לבחור קורסים במקצועות סחר חוץ.
יוסי אהרון - מחזור 2 - קורס סוכני מכס
שושי עובדיה - מחזור 160
סיימתי בהצלחה רבה את הקורס היוקרתי – "יבוא יצוא וסחר בינלאומי " בלשכת המסחר תל- אביב. בקורס זה רכשתי כלים חשובים ומהותיים לכל מי שעוסק או יעסוק בעתיד בתחום. הקורס נתן לי ערך מוסף רב ביותר על נושאים שלא הכרתי קודם לכן נכון להיום –בשבילי קניית מוצר היא לא דבר של מה בכך. היום אני יודעת את כל התהליכים בטרום הקניה. קורס זה ידוע בהצלחתו בזכות אותם מרצים מעולים העשירים בידע רב ובנכונות לחלוק אותם עמנו ובראשם מר זאב תלם הידוע בהיותו נכון וקשוב לעזור ולהנחות לאורך כל הקורס וגם לאחר סיומו בליווי התלמיד בפרויקט הראשון שלו.
כמו כן יש את שירן שאין עליה –הפכה להיות חלק מאתנו – בכל הקיטורים שלנו –תצלמי לי , תשלחי לי מייל ועוד תודתי לכם המשיכו להיות תמיד כאלה
שושי עובדיה - מחזור 160 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
נועה שטיינמץ - מחזור 2
קורס סוכני מכס היה מקצועי מאוד . כמו כן מגוון המרצים היו מעולים. אהבתי מאוד את הקורס וקיבלתי המון ידע שתרם לי בעבודתי בתחום .
נועה שטיינמץ - מחזור 2 - קורס סוכני מכס
יונתן שרצר מנהל הדרכה - חברת פריץ
במהלך חצי השנה האחרונה, לשכת המסחר ביצעה קורס משלחים שהתקיים במשרדי החברה.  הקורס הועבר על ידי מיטב המרצים בתחום כגון ברי פינטוב, סידני אמיר, אהרון הרצוג ועוד. הקורס הותאם לצרכי החברה ורמת הידע של המשתתפים. הקורס נוהל מבחינה אדמיניסטרטיבית ללא דופי מכל הבחינות: ניהול המרצים, קביעת לו"ש, העברת חומרים מקצועיים וביצוע מרתונים אינטנסיביים לקראת המבחן. בקורס נטלו חלק כ-20 משתתפים שהביעו שביעות רצון רבה מהקורס ותחושת ביטחון שהוא יצר להם לקראת המבחן.
יונתן שרצר מנהל הדרכה - חברת פריץ - קורס משלחים בינלאומיים
דינה בייטלר - מחזור 147
הקורס הועבר ברמה מקצועית הגבוהה ביותר, המרצים כולם נפלאים, נותנים הרבה מידע מעבר לחומר לימודי. הצוות של המכללה תמיד שם כדי לעזור. הדבר המעניין שכולם שם ממש מתאמצים לעזור לך להיקלט בתחום ולא רק מלמדים.  כמובן בשביל לקטוף פירות צריך להשקיע.ב 22.02.12 סיימתי את הקורס, וב 26.02.12 התחלתי לעבוד בחברה מתחום העמילות והשילוח!  כבר בימים הראשונים של העבודה אני שמה לב שלולא הקורס אז הכל היה יכול להיות סינית בשבילי, אבל בגלל הקורס וידע בסיסי מקיף שקיבלתי אני לפחות מבינה על מה מדברים איתי והכניסה לתפקיד הרבה יותר חלקה ונעימה כשאתה מבין על מה מדברים איתך.
באמת רק המלצות חמות. בוודאי שאחזור אליהם לקורס נוסף, כנראה למשלחים.
דינה בייטלר - מחזור 147 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
מתלמידי קורס משלחים שנערך בחברת פדקס
רצינו להודות לך על ההרצאות המעלפות..
על כל אותם העידודים והחיזוקים
תודה שעזרת ודחפת להצלחה
תודה עך כך שהנעמת את זמננו
בסיפורים על הנכדות וההפלגות
איתך למדנו לדבר כישידנו משולבות
ולענות במילים מקצועיות
(מזל שהמבחן פתוח ויש מילון...)
כעת אנחנו לקראת סיום
כבוד ועונג היה לנו להיות הקורס האחרון שלך
מאחלים לך פנסיה מהנה (בקרוב גם אצלנו)
מלווה בבילויים משפחתיים
בלי עיכובי מכס עתידיים...
ברי, לך נאחל במלחה עם המון אהבה
ונביע זאת המילה בת 4 אותיות ו2 הברות
עם משמעות עמוקה: תודה!
מתלמידי קורס משלחים שנערך בחברת פדקס - קורס משלחים בינלאומיים
יונתן אוזן - מחזור 143
נהניתי מאוד מהקורס, מהידע שהועבר, מהרמה המקצועית של המרצים ומהתלמידים ששהו איתי במהלך הקורס. ברצוני לשבח את מר זאב תלם, הרכז האקדמי של הקורס, שהיה תמיד זמין עבור התלמידים והיה ניתן להתקשר אליו חופשי בשביל להתייעץ. היה לי מאוד חשוב ללמוד את התחום הזה וההשתתפות בקורס לידה אותי המון אפילו מעבר למצופה. לסיכום היה פשוט מצויין!
יונתן אוזן - מחזור 143 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אירנה בויקו - מחזור 143
אהבתי מאוד את הקורס ונהניתי מכל רגע. במהלך הקורס קיבלתי המון ידע ובסיומו אף מצאתי עבודה בתחום. קורס פשוט מצויין- אין מה להוסיף!
אירנה בויקו - מחזור 143 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אור גזית - מחזור 141
הקורס היה מעולה והעשיר לי את הידע הרבה מעבר למצופה. המרצים היו מעולים וברמה מאוד טובה. לסיכום אני מאוד מרוצה ושמח שעברתי את הקורס הזה בסופו של דבר.
אור גזית - מחזור 141 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אולג מישין - מחזור 141
קורס מאוד מאוד מעניין. החומר שנלמד במהלכו תרם לי רבות והועיל לי בעבודתי השוטפת בתחום.
אולג מישין - מחזור 141 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
גליה ירוסלבסקי - מחזור 139
קורס יבוא יצוא הינו אחד מהקורסים היותר טובים שהשתתפתי בהם. מעבר למרצים המעולים שליוו אותנו במהלך הקורס, צוות עובדי המכללה היו פשוט מדהימים.
גליה ירוסלבסקי - מחזור 139 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
יערה אבישר - מחזור 6
קורס מאוד נחמד ומועיל. אהבתי את צוות המכללה שעזרו לי רבות והיו מאוד נחמדים וחביבים. ואל נשכח את צוות המרצים האהוב שהיו פשוט מדהימים ומקצוענים אחד אחד.
והכי חשוב הייתה אווירה נעימה במהלך כל השיעורים ותחושה שהחומר מועבר בצורה הכי טובה שיש.
יערה אבישר - מחזור 6 - קורס פקידי רישוי
פנינה ירום - מחזור 143
הקורס היה ממש טוב ותרם לי רבות. המרצים היו מעולים עם המון ניסיון, ידע ואישיות מיוחדת. אני ממליצה על הקורס בחום רב ואף המלצתי עליו בפניי חבריי
פנינה ירום - מחזור 143 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אלוני אורן - מחזור 7
הקורס היה מצויין. כל השיעורים עם סגן גובה מכס אשדוד, מר עודד נצר וכל הגורמים המקצועיים למיניהם שנכנסו לשיעורים מבחינתי תרמו לי רבות ולדעתי זה היה מצויין והעשיר מאוד את הקורס.
אלוני אורן - מחזור 7 - קורס משלחים בינלאומיים
אולג מישין - מחזור 144
קורס מאוד מעניין ומאוד מהנה. המרצים היו איכותיים מאוד והעבירו את החומר בצורה יפה וקלה להבנה. כמו כן הסיור בנמל היה חושב מאוד ומעולה.
אולג מישין - מחזור 144 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
Gila Engelberg חברת ישראכרט
החומר הועבר במקצועיות נדירה מלווה תמיד בחיוך ובאינטראקציה תמידית עם כל אחד ואחת מהלומדים. חיכינו לכל שיעור עם זאב תלם, ונהנינו מכל נושא ונושא שהעביר, הודות ליכולות המיוחדות של זאב להעביר במקצועיות יעילות ועניין "טבולים" בהומור . יכולת ייחודית וראויה לשבח, אין ספק יש ללשכת המסחר נכס יקר ואנחנו זכינו להיות חלק מחוויית הלימוד וההיכרות עם מרצה\כותב\דוגמא והשראה למקצועיות הומור וחום אנושי אין סופי. תודה תודה תודה והמון הערכה לזאב תלם.
Gila Engelberg חברת ישראכרט - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
הרצג שגית בנק אגוד

תודה על יום העיון היה מאוד מעניין
הרצג שגית בנק אגוד - יום עיון אינקוטרמס 2010
שיאון הרצוג מנהל יבוא-יצוא אר.אר.סאט
אבקש להודות על הקורס יבוא יצוא וסחר חוץ בו השתתפתי בשנה החולפת. הקורס, 'ספינת הדגל' של המכללה העסקית, כפי שאתם מכנים אותו, הוא אכן עומד בציפיות, ובסטנדרט הגבוה שהצבתם לו. ראשית הוא מאוד מגוון- מבחינת הנושאים המועברים וצוות המרצים המקצועי והמנוסה. הניסיון רב השנים ניכר אצל כל המרצים המעבירים את הנושאים בקורס.
כולם, מומחים בתחומם, בעלי ידע רב ו'מביני עניין'. אנשי שטח, מקצוענים, ומרצים רציניים ובד בבד גם נעימים, חביבים ונגישים, לשאלות, הבהרות והתייעצות גם מעבר לנושאי הקורס הפורמליים. אלה הם, מן העניינים המהווים חלק בלתי נפרד מעבודתנו היומיומית בתחום היבוא, יצוא והסחר הבינ"ל, אם כגורמי לוגיסטיקה ורכש בחברות- יצרניות או מסחריות, ואם כאנשים השואפים להקים עסק מצליח שיפעל בסחר החוץ באופן קבוע. הנושאים עצמם, מגוונים למדי. החומר הלימודי עשיר ומקיף – מכסה את המורכבויות והממשקים באופן ראוי ורב. החל מתנאי המכר בסחר הבינלאומי, ששליטה בהם הכרחית לעבודה השוטפת מול ספקים ולקוחות בחו"ל, אמצעי התשלום והאפשרויות השונות, המצב המשפטי, מבחינת חוקיות היבוא מחד והסכמי הסחר בין מדינות מאידך. ולבסוף, אופן חישוב עלויות היבוא, שהבנתו, מביאה כמעט בהכרח, לייעול התהליכים והתייעלות הרכש בכללותו.
אני שמח כי ניתנת לי האפשרות להמשיך וללמוד, ולהתמקצע בסחר החוץ באמצעות קורסי ההמשך במכללה, אלה שיאפשרו להגיע להתמחות נוספת בענף והיות מוכן לבחינות המדינה לקבלת רישיונות עיסוק רשמיים. אני רואה בסחר החוץ והלוגיסטיקה הבינ"ל, כמקצוע לכל דבר, ומודה למכללה העסקית בלשכת המסחר על שאפשרה וממשיכה לאפשר לי את ההתמחות והתמקצעות בו (ולחברת אר.אר.סאט את הנכונות וההשקעה).
שיאון הרצוג מנהל יבוא-יצוא אר.אר.סאט - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אמיל גונן אחראי הדרכה מקצועית רשות שדות התעופה
ברצוני להודות לכם מכל הלב על ההדרכה הפנים מפעלית המעולה שעברו עובדי רשות שדות התעופה בנושא יבוא יצוא וסחר בינ"ל. ההדרכה שילבה בין תיאוריה לפרקטיקה לכל אורכה וניתנו דוגמאות ותרגולים מהשטח שעזרו רבות בהבנת החומר ובתרגולו. תודה מיוחדת אנו רוצים גם להגיד למרצי הקורס המאלפים : הרכז האקדמי - זאב תלם, ברי פינטוב, איציק כבביה, לורי אוברמן, חנוך שבנוב וישראל הרץ שכולם ככולם מרצים מעולים ומקצועיים שתרמו רבות להצלחת הקורס. כמו כן, אנו רוצים להגיד תודה גם לצוות העובדים במכללה העסקית שנתנו שירות מעולה לאורך כל הקורס והצליחו לבנות קורס התואם בדיוק לצורכי עובדנו. אין ספק שקורס זה יתרום רבות ליעילות עובדנו בכל מה שקשור לתחום.
אמיל גונן אחראי הדרכה מקצועית רשות שדות התעופה - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אוהד סטריקובסקי תלמיד מחזור 125
הצטרפתי כסטודנט במכללה העסקית אחרי שסיימתי את לימודיי התואר הראשון על מנת להשלים ידע מקצועי בתחום עיסוקי. אני עובד כיבואן ובמתן ייעוץ בתחום הייבוא/ ייצוא ורכש בגופים גדולים במשק. סיימתי שני קורסים במכללה; ייבוא וייצוא, ניהול רכש בכיר והאמת שאני חייב להודות שהופתעתי ורק לטובה. המוסד הנ"ל מרכז בתוכו את המרצים המנוסים ביותר שלהם ניסיון רב מאוד מה"שטח" בתחומים הנלמדים. הלקחים והתובנות הועברו אליי בהרצאות המתנהלות בגובה העניים ובסביבה לימודית מוכוונת עסקים, עשייה וקידום הסטודנטים בתחומים הנלמדים, דבר המושפע מתוקף היותה של המכללה העסקית גוף בלתי נפרד מלשכת המסחר של ישראל.
אוהד סטריקובסקי תלמיד מחזור 125 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
Gadit Reuveni Import Department Sektor 55 Trading and Retail Ltd
קורס נתן לי כלים מעשיים לניתוח הצעות מחיר לשילוח, התמודדות עם מושגים ערטילאיים בתחילה, התייעצות עם המרצים לגבי דרכי פעולה בשילוח. כעת אני יכולה לבחון את מצב העונה ולהחליט על צעדים מייעלים לחסכון כספי ולוגיסטי בתכנון המשלוחים הצפויים.כמו כן, ניתנו לי הכלים לאיתור מידע חשוב כמו סיווג, שיעור מכס, מכון התקנים ועוד.
האוירה בכיתה היא החלק החזק ביותר. האוירה היתה נינוחה, פתוחה לשאלות ולדיון, עם קריצה של חוש הומור (בעיקר המרצה זאב תלם) וזה מה שסייע ביותר בתהליך הלמידה. לא היתה תחושת הישגיות אלא תחושה של למידה אמיתית ליישום ביומיום. הכיתה היתה מורכבת ממגוון אנשים, החל מאנשים העוסקים בייבוא ובייצוא וכאלה שמתחילים את דרכם ומעוניינים להיות יבואנים וכאלה שמעוניינים בשינוי כיוון. כולם תרמו לאוירה הכללית המצוינת.
המרצים היו מהשורה הראשונה. כולם הפגינו ידע יקר מפז, ידע פרקטי שהיה מגובה בנתונים (בעיקר זכורים לי מר תלם ומר ישראל הרץ). כולם דיברו בגובה העיניים והסבירו את עצמם היטב, ייעצו והקשיבו ונתנו עצות וטיפים להמשך.
Gadit Reuveni Import Department Sektor 55 Trading and Retail Ltd - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
דקלה נגבי פישר - בוגרת מחזור 121
ברצוני להודות באופן אישי לצוות המרצים: מר זאב תלם, מר ישראל הרץ, מר איציק כבביה, מר ברי פינטוב ומר חנוך שבנוב שלימדו אותי במהלך הקורס הנ"ל והצליחו להעביר
את החומר בצורה מעניינת ברורה ומקצועית.היחס האישי וההיענות בכל עת לכל שאלה תרמו מאוד לאווירה ולחוויה לימודית מיוחדת ונעימה.
התכנים שנלמדו יהוו עבורי כלי חשוב ומסייע גם במסגרת עבודה מקצועית בתחום.
אני ממליצה בחום על לימוד הקורס במכללה העסקית של איגוד לשכות המסחר בתל אביב
דקלה נגבי פישר - בוגרת מחזור 121 - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אוהד סטריקובסקי
הצטרפתי כסטודנט במכללה העסקית אחרי שסיימתי את לימודיי התואר הראשון על מנת להשלים ידע מקצועי בתחום עיסוקי. אני עובד כיבואן ובמתן ייעוץ בתחום הייבוא/ ייצוא ורכש בגופים גדולים במשק. סיימתי שני קורסים במכללה; ייבוא וייצוא, ניהול רכש בכיר והאמת שאני חייב להודות שהופתעתי ורק לטובה.
המוסד הנ"ל מרכז בתוכו את המרצים המנוסים ביותר שלהם ניסיון רב מאוד מה"שטח" בתחומים הנלמדים. הלקחים והתובנות הועברו אליי בהרצאות המתנהלות בגובה העניים ובסביבה לימודית מוכוונת עסקים, עשייה וקידום הסטודנטים בתחומים הנלמדים, דבר המושפע מתוקף היותה של המכללה העסקית גוף בלתי נפרד מלשכת המסחר של ישראל.
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז