פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
מאי 2019
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

חשבונאות וכספים - המלצות על קורסי חשבונאות וכספים - סטודנטים ממליצים

דגן לב ארי
עם פרישתי מצה''ל חיפשתי קורס בסיסי להבנת ניהול עסקי, כחלק מתהליך ההסתגלות לאזרחות. הקורס היה מצוין, ברור, פרקטי, בקצב המתאים, ונתן לי כלים בדיוק בתחומים שחיפשתי
אורטל לוי  חברת ELBEX
מאוד נהנתי שקיבלתי כלים חדשים שיסייעו לי לגבייה יותר יעילה עם אחוזי הצלחה יותר גבוהים. החל מהיום אי מתחילה ליישם את שיטת הגבייה ע"פ דרכך בתקווה לא לפספס אף לקוח ולטפל בכולם בזמן המתאים.
אורטל לוי חברת ELBEX - סדנת גבייה יעילה
רינה קידר חברת גרבוגרף (ישראל) בע"מ
אני מבקשת לציין כי הסדנה חידשה וחידדה לי מספר דברים בנושא הגבייה, ואני בהחלט מתכוונת להשתמש במסגרת עבודתי באופן שוטף בחלק מהדברים שנלמדו.
הנושאים הועברו על ידך בצורה עניינית ומעניינת מאוד, תובלו בחוש הומור. היחס בין ההרצאות לבין הדיאלוג עם המשתתפים היה מאוזן, ולכל המשתתפים ניתנה הזדמנות לחלוק עם השאר את ניסיונם האישי ודעתם בנושאים השונים.
רינה קידר חברת גרבוגרף (ישראל) בע"מ - סדנת גבייה יעילה
בני פישלר ברוש שירותי רכב בע"מ
מר גרין לימד אותנו בצורה פשוטה וקלה להבין ולנתח את הדוחות הכספיים של החברה והפך מושגים שהיו "סינית" עבורי למונחים פשוטים וקלים להבנה. אני בטוח שכל מנהל /בעל חברה חייב לעבור את הקורס הנ"ל על מנת להבין ולנתח מגמות ושינויים בחברה. אני מודה לכם מאוד על הקורס המעשיר ובטוחני כי אשתתף בעתיד בקורסים נוספים.
בני פישלר ברוש שירותי רכב בע"מ - ניתוח דוחות כספיים
חברת טורבו פלוס בע"מ
החומר הועבר בצורה מעניינת, ברורה ופשוטה וגם הדוגמאות שנתת מנסיונך הרב וממקרים שהיית קרוב אליהם וששמעת ממקור ראשון, עזרו מאוד להבנת החומר ולהראות שלא מדובר רק במילים אלא שהתוצאות מושגות בשטח. חברתינו החלה ליישם את הנושאים שלימדת ואנו כבר מתחילים להרגיש בשינוי החיובי בתוצאות הגבייה. על כל אלה אנו מודים לך.
חברת טורבו פלוס בע"מ - סדנת גבייה יעילה
אבי אהרוני מנכ"ל אי. א. לאב סיסטמס בע"מ
הקורס שלך מתמצת ידע רב שמשקיע מהשורה רוכש במשך שנים רבות (וכמובן זה גם עולה לו מדי פעם בהפסדים) וזאת בשפה קלה ומובנת גם לאנשים ללא רקע בלימודי כלכלה. אני רוצה גם להדגיש את העובדה שבמשך הקורס נלמדו השקעות שקולות, מפוזרות סיכון ומבוקרות. בנוסף, אני רוצה גם לשבח את סבלנותך הרבה במענה על שאלותינו (שלעיתים היו קצת מייגעות) במהלך השיעורים... בקיצור, אחלה קורס ואני שמח שיצא לי להשתתף בו!
אבי אהרוני מנכ"ל אי. א. לאב סיסטמס בע"מ - קורס בורסה ושוק ההון
פבי רון, חברת עתיד השמת עובדים בע"מ
יצאתי משם עם ארגז כלים עשיר שיסייע לי להתמודד בצורה יעילה עם תחום הגבייה. המסר החשוב מכל ,שמבחינתי אמור לשנות את פני הדברים בעתיד הוא: המפתח למניעת בעיית גביה ! ככל שאשכיל לנקוט. פעולות ראשוניות נכונות לפני יום התשלום כך אצמצם את בעיות הגבייה ואשפר את אחוזי ההצלחה שלי בתחום.
פבי רון, חברת עתיד השמת עובדים בע"מ - סדנת גבייה יעילה
גרוס יהודה, מאפיות ומגדנית אנג'ל בע"מ
יום העיון היה מחולק היטב לפי הנושאים החשובים באמת לאנשי הגביה באשר הם, תובל בהומור ודוגמאות מאלפות והעיקר היה מתציתי ולעניין ולא ארוך מדי.
שני חבריי ואנוכי לצוות הגביה של מאפיות אנג'ל יצאנו נשכרים ואני מקווה שגם יעילים ונחושים יותר מיום העיון.
גרוס יהודה, מאפיות ומגדנית אנג'ל בע"מ - סדנת גבייה יעילה
רון תמרין מנכ"ל פתרון ר.ש.ת בע"מ
ברצוני לציין שקיבלתי תשובות לרוב שאלותיי בנושא, דבר שייחסוך רבות בעתיד הן כבעל החברה והן כמנהל כספים. מר ניצן גולדברג העביר את יום העיון בשליטה מלאה בחומר, בעניין רב, תוך מתן תשובות והבאת אסמכתאות לבעיות בוערות. ממליץ בחום.
רון תמרין מנכ"ל פתרון ר.ש.ת בע"מ - השתלמות בנושא שוק הרכב הצמוד - שוק הליסינג
סנדלר אלונה, חברת ברלין טכנולוגיות (משאבות) בע"מ
ארצה להודות למרצה הענייני והממוקד אשר שמר לאורך כל היום על אווירה נעימה וקלילה עם זאת לימודית בכיתה. אשמח להגיע לימי עיון נוספים ואף אמליץ בחום לשלוח עובדים אחרים מהחברה לימי עיון אלו ואחרים.
סנדלר אלונה, חברת ברלין טכנולוגיות (משאבות) בע"מ - סדנת גבייה יעילה
נטלי דשקביץ, חברת אי.אר.אן
ההדרכה בוצעה בצורה אפקטיבית ומקצועית ביותר, מעניינת וסוחפת. הסדנה הועברה בפני הצוות המלא של מח' הגבייה של חברתינו, המונה כ- 22 איש.
בעזרתך, הצלחנו לנתח את העקרונות, הטכניקות והטקטיקות של הגבייה האפקטיבית מול הלקוחות הפרטיים. הרגישות בקהל זה רבה, והיא שונה מזו שמול הסקטור העסקי.
עלי לציין בסיפוק, כי למדנו לחשוב אחרת מהמקובל, חשיבה רעננה שתתרום לנו להתקדם מקצועית. בנוסף, הצלחת לעורר את כל המשתתפים להיות פעילים למשך יום שלם. זה גם מדד טוב להצלחה!
נטלי דשקביץ, חברת אי.אר.אן - סדנת גבייה יעילה
לימור הבדלה, מרכז לטניס בישראל
ברצוני להודות על הרצאה מרתקת בנושא גבייה יעילה ונחושה. ההרצאה הכניסה למסגרת ושלבים את הידע והניסיון של גובות המרכז לטניס. הבנות נהנו מהרצאה מגוונת, השתתפו ואף רכשו כלים למיון הלקוחות ודרכי פעולה עימם.
לימור הבדלה, מרכז לטניס בישראל - סדנת גבייה יעילה
אורלי כהן, חברת ש.כהן בע"מ
יום זה הועבר לנו על ידך במטרה להגדיר לנו את תפקיד הגבייה ואמצעי הגביה הנמצאים ברשותנו. עלינו לומר שבאנו מרקע של גבייה וקורס זה חידש לנו דברים וגם חידד בעבורנו דברים מסויימים. למילה גובה בארץ יש קונוטציה שליליתצ ואותה הצלחת לרומם ביום זה. למרות שאנו ממלאים תפקידנו נאמנה במקום עבודתנו, לא היינו מודעים למצב הכלכלי במדינה, לכמויות הצ'קים החוזרים ושמחנו לקבל מידע כללי ומקיף בנושא.
אני ממליצה לאנשי גביה וגם לאנשי מכירה במיוחד להשתתף ביום זה בכדי להבין את כובד האחריות המוטלת על אנשי הגביה. החשיבות והמשמעות של מכירה בטוחה שעדיף לגבות כסף ביום המכירה כי ככל שגובים באומדן זמן של ימים רחוק יותר הסיכוי לקבל את הכסף קטן יותר.
שמחנו להשתתף בהשתלמות זו, ואנו ממליצים בחום על הסדנה.
אורלי כהן, חברת ש.כהן בע"מ - סדנת גבייה יעילה
אילן לזר
הקורס תרם לי משמעותית להורדת ה"ערפל" סביב הנושא דרך הבנה טובה של המושגים הרלוונטים. אני רוצה לציין את ערכיותו של המרצה, מר משה גרין, כמרכיב חשוב מאוד בחוות דעתי הטובה על הקורס. אין ספק שהשקעת הכסף והזמן היתה מאוד משתלמת מבחינתי.
גל בר-און מנכ"ל מרבלוס בע"מ
ום העיון "תזרים מזומנים" היווה בשבילי כלי מצויין, כלי פיננסי הניתן ליישום בכל חברה.ניצן העביר את יום העיון באופן ממוקד ומעשי ובכך אפשר לי להבין היטב את הנושאים תוך כדי תרגול פרקטי אשר מבהיר היטב כיצד לנהל וליישם תזרים. אני מודה לניצן על יום עיון מעשיר ופורה. בהחלט אנסה ליישם את הנושאים שנלמדו ע"י ניצן בחברת מרבלוס בע"מ שנמצא בניהולי.
גל בר-און מנכ"ל מרבלוס בע"מ - ניהול תזרים מזומנים
חנה רונן GES
אני מרגישה צורך להודות לך אישית על הדרך בה ניהלת את הסדנה. הימים אופיינו לא בהרצאות "יבשות" על נושא חשוב זה אלא בדיון דינאמי מרתק המשולב בחוש הומור בינך לבין המשתפים ובין השמתתפים לבין עצמם. הנושאים שהעלית הובילו לדיאלוגים מעניינים אשר עזרו לי להטמיע את ה"אומץ הגבייתי" שלי בשירות מול הלקוחות.
קיבלתי חיזוקים על דרכי פעולה שלי מול לקוחות ובמקביל רכשתי רעיונות וכלים לדרכי םעולה חדשים אותם אני מתכוונת ליישם מול הלקוחות. לאחר ההשתתפות בסדנה התחזקה בי תחושת הביטחון כי רמת המקצועית של השתפרה.
חנה רונן GES - סדנת גבייה יעילה
נעמה מגרי"ל מנהלת פרסום פיאט לנצ'יה ואלפא רומיאו
בתאריך 25 למאי 2009 קיימנו כנס היכרות עם דגמי רכבים חדישים של המסחריות של פיאט עבור ארגון מנהלי תחבורה, בו הרצית בםנינו בנושא הרפורמה במס בענף הרכב.
חייבת להודות שלא חשבתי שנושא זה יכול לרתק אותי (ועוד 150 איש) והופתעתי בגדול. אומרים שמי שיודע להרצות ולדבר מול קהל יכול לרתק גם עם נושאים פחות "סקסיים"...אכן יש הרבה מה ללמוד ממך.
האירוע כולו קיבל תפנית סופר מקצועית והקפיץ אותנו בכמה מדרגות בעיני ציבור לקוחותינו.
יישר כח והמון תודה. היה מוצלח ביותר והמוזמנים גם נהנו וגם למדו הרבה מאוד.
נעמה מגרי"ל מנהלת פרסום פיאט לנצ'יה ואלפא רומיאו - סדנת גבייה יעילה
גילה גורביץ אחראית הדרכה מחברת אינטרפרם
הקורס הועבר על ידי עמית בצורה מקצועית, מוצלחת, מעניינת ומאתגרת. ההנחיה העברת הנושאים ותכניהם, שיתוף ומעורבות המשתתפים במהלך הקורס, שילוב הרצאות אורח, המידע העדכני ושילוב ענייני ומעניין של חומרים שונים בתלום שוק ההון תרמו רבות למשתתפים.
משתתפי הקורס רכשו ידע חשוב בתחום וכלים נרחבים להמשך דרכם המקצועית וחייהם האישיים בתחום הפיננסים והכלכליים
גילה גורביץ אחראית הדרכה מחברת אינטרפרם - קורס בורסה ושוק ההון
אייל יקר סמנכ"ל קרביץ עסקים
הסדנה הועברה בצורה מקצועית, מעניינת, זורמת ונעימה. בטוחני שכל משתתפי הסדנא הועשרו בידע וכלים שיביאו לתוצאות שיביאו לתוצאות מעשיות.
אייל יקר סמנכ"ל קרביץ עסקים - סדנת גבייה יעילה
רן פרידמן מנהל כספים חברת ישראל מנדלסון
החומר הועבר בצורה מקצועית, רהוטה, ודינאמית ואין לי ספק כי יישום החומר על ידי העובדים תוך שימוש בטכניקות שנלמדו יתרום לחיזוק של נושא הגביה בחברה, ויפתח כיווני מחשבה חדשים לעוסקים בתחום.
המשובים אשר ביקשנו מהמשתתפים למלא העידו על שביעות רצונם הרבה מאופן העברת החומר, ורבים ציינו כי צוידו בכלים שישמשו אותם בעבודתם בעתיד.
רן פרידמן מנהל כספים חברת ישראל מנדלסון - סדנת גבייה יעילה
אלונה מחברת פו-וט בע"מ
ברצוני להביע את שביעות רצוני מהקורס גבייה נכונה שהעברת בלשכת המסחר
תרמת ושיפרת את הבנתי והיכולת לגבייה נכונה ויעילה.
העברת החומר מצידך בצורה הומוריסטית וכיפית גם תורמת לאווירה נוחה ונעימה וגם תורמת לשילוב בין כל הנוכחים בקבוצה שבעצם לא מכירים אחד את השני.
אלונה מחברת פו-וט בע"מ - סדנת גבייה יעילה
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז