פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
מאי 2019
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
  קורס קורס     יום עיון יום עיון  
 
חדשות ועדכונים

הדרכות פנים ארגוניות - המלצות על הדרכות פנים ארגוניות - סטודנטים ממליצים

Pini - CFO Hirshberg  Group

בשמי ובשם עובדי קבוצת אחים הרשברג , תודה על ההדרכה שהעברת לנו בנושא מסחר בינלאומי. אתה מרצה מקצועי , אדיב בעל ידע רב וחוש הומור נהדר. דרך העברת החומר הנלמד הייתה ממוקדת , מעניינת וקליטה.
מנהלת אגף הדרכה פיתוח ארגוני - רכבת ישראל
אגף ההדרכה ברכבת ישראל עבד במהלך השנה האחרונה עם דני חייט כמרצה בקורס ניהול פרויקטים המיועדים לעובדי ומנהלי הארגון. דני העביר את הקורסים במקצועיות רבה, ריתק את הקהל וזכה להערכה רבה של כל המשתתפים בקורסים אותם העביר ולמשובים מצונים. כלל הקורסים שהעביר עד כה עמדו לשביעות רצוני המלא בפרמטרים של זמינות, איכות ומקצועיות.
מנהלת אגף הדרכה פיתוח ארגוני - רכבת ישראל - קורס ניהול פרויקטים
טל שיף - חברת לובינסקי
אנחנו רוצים להורודות למר ניצן גולדברג על ימי השלתמות לעובדים בקבוצת לובינסקי. אנו שמחים שהדבר בוצע תוך כדי שיתוף פעולה והתחשבות הן בנושא הזמנים שהיה צפוף והן בנושאים עליהם ביקשנו לשים דגש.ההרצאה עברה באופן מאורגן, מסודר, ברור, מעניין ומהנה תוך שיתוף העובדים ויצירת עניין, ההדרכה עקבית תוך שימוש בעקרונות הגבייה ומהלכים מובנים.
טל שיף - חברת לובינסקי - סדנת גבייה יעילה
ליאור לוי, רס"ל  - ר' תחום רכש ומשק
שוקי שטיינברג ביום חמישי האחרון הרצאת בכנס קציני משק, חיל האוויר בנושאי עיתוד וניהול מלאי.  ראשית רוצה להודות לך על הרצאה נפלאה ומרתקת, התגובות היו טובות מאוד, חלק אף אמרו כי פתחת בפניהם דרכי חשיבה שונות שלא הכירו ושיעזרו להם בהמשך העבודה. מאוד נהנינו מההרצאה ומהדרך בה העברת אותה.
ליאור לוי, רס"ל - ר' תחום רכש ומשק - קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב
חברת גלובוס לוגיסטיקה ישראל
זאב אתמול העברת סמינר בנושא סחר חוץ במשרדנו שבאשדוד, בשם כל הנוכחים בסמינר, אנו מודים לך על הדרכה מעניינית ועניינית, החומר שהועבר היה נהיר ואופן העברת החומר על ידך היה ממש מקצועי ונעים. המשובים מהנוכחים בסמינר היו מאוד חיוביים ודומני שכל זה מבוסס על הדרך שהעברת את ההדרכה. נשמח לערוך ימים נוספים שאלו מעת לעת..
חברת גלובוס לוגיסטיקה ישראל - הדרכה פנים ארגונית
גילה גורביץ - חברת אינטרפרם
בחברת אינטרפרם מעבדות הועבר קורס "הבורסה ושוק ההון" לעובדיה ובני זוגם בהנחייתו של עמית אופק, מטעם "מכללת לשכת המסחר תל אביב". הקורס נערך בין החודשים יולי-דצמבר 2007, כהדרכה פנים ארגונית וכלל שני מחזורים בני 10 שבועות כל אחד, סה"כ 60 שעות הרצאה. השתתפו 40 עובדים ובני/ות זוגם. הקורס הועבר על ידי עמית בצורה מקצועית, מוצלחת, מעניינת ומאתגרת. ההנחיה העברת הנושאים ותכניהם, שיתוף ומעורבות המשתתפים במהלך הקורס, שילוב הרצאות אורח, המידע העדכני ושילוב ענייני ומעניין של חומרים שונים בתלום שוק ההון תרמו רבות למשתתפים. משתתפי הקורס רכשו ידע חשוב בתחום וכלים נרחבים להמשך דרכם המקצועית וחייהם האישיים בתחום הפיננסים והכלכליים
גילה גורביץ - חברת אינטרפרם - קורס בורסה ושוק ההון
יונתן שרצר מנהל הדרכה - חברת פריץ
במהלך חצי השנה האחרונה, לשכת המסחר ביצעה קורס משלחים שהתקיים במשרדי החברה.  הקורס הועבר על ידי מיטב המרצים בתחום כגון ברי פינטוב, סידני אמיר, אהרון הרצוג ועוד. הקורס הותאם לצרכי החברה ורמת הידע של המשתתפים. הקורס נוהל מבחינה אדמיניסטרטיבית ללא דופי מכל הבחינות: ניהול המרצים, קביעת לו"ש, העברת חומרים מקצועיים וביצוע מרתונים אינטנסיביים לקראת המבחן. בקורס נטלו חלק כ-20 משתתפים שהביעו שביעות רצון רבה מהקורס ותחושת ביטחון שהוא יצר להם לקראת המבחן.
יונתן שרצר מנהל הדרכה - חברת פריץ - קורס משלחים בינלאומיים
מתלמידי קורס משלחים שנערך בחברת פדקס
רצינו להודות לך על ההרצאות המעלפות..
על כל אותם העידודים והחיזוקים
תודה שעזרת ודחפת להצלחה
תודה עך כך שהנעמת את זמננו
בסיפורים על הנכדות וההפלגות
איתך למדנו לדבר כישידנו משולבות
ולענות במילים מקצועיות
(מזל שהמבחן פתוח ויש מילון...)
כעת אנחנו לקראת סיום
כבוד ועונג היה לנו להיות הקורס האחרון שלך
מאחלים לך פנסיה מהנה (בקרוב גם אצלנו)
מלווה בבילויים משפחתיים
בלי עיכובי מכס עתידיים...
ברי, לך נאחל במלחה עם המון אהבה
ונביע זאת המילה בת 4 אותיות ו2 הברות
עם משמעות עמוקה: תודה!
מתלמידי קורס משלחים שנערך בחברת פדקס - קורס משלחים בינלאומיים
אמיל גונן אחראי הדרכה מקצועית רשות שדות התעופה
ברצוני להודות לכם מכל הלב על ההדרכה הפנים מפעלית המעולה שעברו עובדי רשות שדות התעופה בנושא יבוא יצוא וסחר בינ"ל. ההדרכה שילבה בין תיאוריה לפרקטיקה לכל אורכה וניתנו דוגמאות ותרגולים מהשטח שעזרו רבות בהבנת החומר ובתרגולו. תודה מיוחדת אנו רוצים גם להגיד למרצי הקורס המאלפים : הרכז האקדמי - זאב תלם, ברי פינטוב, איציק כבביה, לורי אוברמן, חנוך שבנוב וישראל הרץ שכולם ככולם מרצים מעולים ומקצועיים שתרמו רבות להצלחת הקורס. כמו כן, אנו רוצים להגיד תודה גם לצוות העובדים במכללה העסקית שנתנו שירות מעולה לאורך כל הקורס והצליחו לבנות קורס התואם בדיוק לצורכי עובדנו. אין ספק שקורס זה יתרום רבות ליעילות עובדנו בכל מה שקשור לתחום.
אמיל גונן אחראי הדרכה מקצועית רשות שדות התעופה - קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אביבה קרישפין, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני צ'מפיון מוטורס
ברצוני להודות לכם על העברת הקורס באופן מקצועי ואפקטיבי. הקורס תרם רבות, הן מבחינת הידע והן מבחינת הכלים שהוקנו למשתתפים. המנחים היו מקצועיים והתכנים הועברו באופן מקצועי, מעניין ומלמד. להמשך שיתוף פעולה פורה !
אביבה קרישפין, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני צ'מפיון מוטורס - קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב
נטלי דשקביץ, חברת אי.אר.אן
ההדרכה בוצעה בצורה אפקטיבית ומקצועית ביותר, מעניינת וסוחפת. הסדנה הועברה בפני הצוות המלא של מח' הגבייה של חברתינו, המונה כ- 22 איש.
בעזרתך, הצלחנו לנתח את העקרונות, הטכניקות והטקטיקות של הגבייה האפקטיבית מול הלקוחות הפרטיים. הרגישות בקהל זה רבה, והיא שונה מזו שמול הסקטור העסקי.
עלי לציין בסיפוק, כי למדנו לחשוב אחרת מהמקובל, חשיבה רעננה שתתרום לנו להתקדם מקצועית. בנוסף, הצלחת לעורר את כל המשתתפים להיות פעילים למשך יום שלם. זה גם מדד טוב להצלחה!
נטלי דשקביץ, חברת אי.אר.אן - סדנת גבייה יעילה
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז