מילה טובה שמובילה להצלחה ופריחה

כל אחד זקוק לעצה טובה. יש שמקבלים אותה מרב מקובל, מאיש מיסטיקה, מתקשרים ואפילו מחפצים דוממים. אבל בואו נהיה מעשיים לרגע, בתכלס בעלי עסקים רציניים שצריכים עזרה לקידום העסק שלהם, פשוט פונים ליועצים עסקיים מוסמכים שיתנו להם עצה מועילה.

חולמים להיות אלו שנותנים לעסק את העצה הטובה ? רוצים לגרום לעסק לעשות את המיליון הבא? רוצים להשאיר חותם בעולם העסקי? הכתבה הזו מוקדשת לכם...
מה יגרום לחברה למקסם את הפוטנציאל שלה? להגיע ליעדים? לשגשג ולפרוח? יועץ עסקי מקצוען!

בעלי עסקים יודעים שחשוב להשקיע באחד כזה, ואם מוצאים אותו, לא מוותרים עליו!

ומה אתכם? מתלבטים האם ואיך להיכנס לתחום? ואיפה ללמוד את המקצוע הנחשק?

כיום , העולם העסקי הפך לדינאמי במיוחד. עסקים חדשים צצים כפטריות אחרי הגשם. והנתון העצוב יותר, שרובם ייסגרו בגלל בחירות לא נכונות של בעלי העסק ו/או מנהליו כבר בשנה הראשונה להקמתם. היום ישנה תחרות גדולה, הרבה בתי עסק, שכולם מציעים פחות או יותר אותו הדבר ןכך גם המלחמה על הלקוח.

במציאות של היום יותר מאי פעם, כל עסק זקוק לעזרה ולייעוץ מאיש מקצוע- יועץ עסקי. ייעוץ עסקי מועיל לכל עסקים במגוון תחומים: החל משלב הקמת העסק, סיוע בעת משבר כלכלי, התייעלות כלכלית, שיווק העסק , מכירות, רצון לשינוי כיוון ומתן פתרון לאלפי בעיות בלתי צפויות שעלולות לצוץ.

על היועץ העסקי להיות בעל ידע נרחב, תושייה רבה ומוטיבציה. היועץ מחויב להבין שהצלחה שלו משפיעה ישירות על העסק ושיש לו אחראיות רבה.

עם ריבוי העסקים קטנים, הופיעו יועצים עסקיים חסרי ניסיון וידע בתחום . יועצים אלו לא רק שלא עוזרים לעסק לצאת מהמשבר , הם אלו שגורמים לו לפשוט את הרגל באמצעות עצות כושלות וסיוע קלוקל ששם ברוב במקרים את המקל בגלגלי הצמיחה של העסק . .

לא הייתם רוצים להיות האנשים האלו, נכון?

דווקא בגלל גודל האחראיות של המקצוע, חשוב להפוך להיות יועצים מיומנים ומדויקים. כדאי ואפילו נחוץ ללמוד במקום עם שם, כזה שנותן תעודה מוסמכת, אחד שמבטיח (וגם מקיים) לימודים מעשיים ופרקטיים, בנוסף לחומר התיאורטי.

המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א בשיתוף המרכז לשיווק ישראלי מובילים כבר כמה שנים פרויקט מקצועי המלמד ייעוץ ומספק את כל הכלים המעשיים בתחום.

יש לכם עסק? ניסיון ניהולי ? תואר אקדמי? נפלא! זו הזדמנות טובה לשדרג את עצמכם ולהשתלב בתחום כיועצים עסקיים מקצועיים. הפרויקט יאפשר לכם להרים את העסק הפרטי שלכם, או עסקים של אחרים, ואולי גם להצליח להוביל לשינוי הבא בעולם העסקים. ומה שהכי חשוב, זה שלאחר הלימודים תוכלו לענות על הדרישה ליועץ מקצועי, ותדעו לתת את המילה הנכונה, בזמן הנכון, במקום הנכון ולאדם הנכון.

כיצד נכנסים לפרויקט?
כדי להיכנס לפרויקט יש למלא את פרטיכם מטה ונציגי המכללה ישמחו לחזור אליכם. תדרשו להציג קורות חיים לוועדת קבלה ובמידה ואתם עומדים בקריטריונים , נשמח לשלב אתכם בפרויקט.