אודות המכללה

המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז היא הכתובת לכל מי שמעוניין בהכשרות מקצועיות  ולימודים ענייניים במגוון תחומי לימוד בעולם העסקי . המכללה העסקית נוסדה בשנת  1970 על מנת לתת מענה מקצועי לקהילה העסקית , שנדרשה לכוח אדם מיומן בעולם הסחר הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה . עם השנים גברו הביקושים לתחומים נוספים שהגדילו את היקף פעילותה של המכללה עם מגוון הכשרות מקצועיות בתחום ניהול, מכירות , שפות , כספים , גבייה , הפקת אירועים ועוד מגוון רחב של קורסים המותאמים לביקושים בשוק העבודה  .  על לקוחות המכללה נמנים מהחברות העסקיות הטובות והגדולות במשק, מחברות ציבוריות וממשלתיות ועד ללקוחות פרטיים, כגון בעלי עסקים קטנים שרוצים להבין לעומק את אופיו של השוק, אלו המעוניינים לפתוח עסק פרטי, ואף חיילים משוחררים.

כיום, עם מעל 50 שנות פעילות וניסיון רב, עשרות אלפי בוגרים מרוצים שלמדו  מגוון רחב של תחומים על ידי מרצים מהטובים ביותר בתחומם ובעזרת הידע והמוניטין של לשכת המסחר ת"א והמרכז, שהינו ארגון המעסיקים הגדול בישראל, המכללה קנתה לעצמה שם של גורם מוביל בתחום ההסכמות המקצועיות  בישראל בקרב עסקים גדולים, בינוניים וקטנים .

נשיא לשכת המסחר ת"א והמרכז עו"ד אוריאל לין - אשר שימש בעבר בתפקידים ציבוריים רבים, ביניהם יו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט בכנסת ה- 12 והממונה על הכנסות המדינה במשרד האוצר - מאמין כי המכללה העסקית לא רק מציעה עדכון ושדרוג אישי ומקצועי לסטודנטים אלא מהווה גם קפיצת מדרגה רצינית בזירה העסקית. המטרה להמשיך ולפתח את המכללה על מנת למקצע את העסקים בישראל.


המכללה מציעה מגוון מסלולי הכשרה היברידיים בכיתה ובאונליין, ביניהם: 


הערך המוסף שלנו - ההצלחה שלך!


ü      מעל 50 שנות ניסיון בתחום ההכשרות המקצועיות  .

ü      לימודים היברידיים המאפשרים לבחור בין למידה פרונטלית לאונליין

ü      הקלטות של כל מפגשי הקורס הזמינות עבור כל הסטודנטים למשך  14 ימים

ü      ספרי לימוד בהוצאה לאור של לשכת המסחר ת"א והמרכז . 

ü      תעודות הסמכה בחסות 3 ארגונים בינלאומיים

ü      קורסים, השתלמויות וימי עיון במגוון תחומים .

ü      מרצים מהמובילים בתחומיהם.

ü      מתן ייעוץ אישי לכל תלמיד.

ü      מחירים אטרקטיבים

ü      עזרה בהשמת הבוגרים בעבודות בתחום התמחותם .

ü      תוכניות לימוד מגוונות המשתנות על פי צרכי השוק .

ü      מיקום מרכזי, נגישות נוחה והסדר חניה


בנוסף לקורסים בין כתלי המכללה, מספקת המכללה העסקית הדרכות פנים ארגוניות בתחומים שונים. במקרים כאלה מדובר בקורסים "בתפירה אישית, לפי מידה", שתוכנם נתפר בתיאום מלא של נציגי הארגון עם ראשי המכללה, ועלותם הכספית אטרקטיבית  לארגון.