פורום ניהול פרויקטים

פורום ניהול פרויקטים של המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א מאפשר לקבל תשובות ממיטב המומחים בנושא ניהול פרויקטים בתחומים הבאים:

ניהול פרויקטים מעולם הבינוי, פרויקט בהטמעת תכנה, פרויקט מיתוג מחדש בחברה, פרויקט שינוי מבנה ארגוני, פרויקט הטמעת קו ייצור חדש, פרויקט אחזקה בינוני או גדול, פרויקט רכש או פרויקט לוגיסטי ועוד.
בפורום נתייחס לכלל מרכיבי הפרויקט: שלב הייזום, ניהול תכולה, מבנה ארגוני, ניהול תקציב הפרויקט, ניהול הזמן, ניהול סיכונים ומעקב ובקרה כו'

פורום ניהול פרויקטים מנוהל ע"י מר דני חייט
הפורום נועד לשמש כפלטפורמה לנושאים מקצועיים בלבד ולא לצורכי פרסום או חשיפה.


המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א אינה אחראית לטיב ו/או לתוכן השאלות ו/או התשובות ו/או כל הנאמר בפורום. המידע הניתן בפורום זה ניתן כשרות ואינו מהווה תחליף למקור. אף שנעשו מאמצים להקפיד על דיוק המידע בפורום זה אין הלשכה ו/או המכללה ו/או היועצים בה אחראים בצורה כל שהיא לתוכנו . כל שימוש בו מחייב בדיקה או קבלת ייעוץ על בסיס מקצועי.

למידע אודות קורס ניהול פרויקטים במכללה העסקית לחצו כאן 

קורס ניהול פרויקטים - מתיאוריה למעשה 21/08/19 אריה בראון
09:00 17/06/19
הפרויקט מורכב מתמהיל של משימות ותתי משימות ועל כן דורש תיאום מלא בין גורמים שונים בארגון. פרויקט יכול להיות פתיחת מחסן חדש, יציאה בקו מוצרים חדש, הוספת קו למערך הייצור, ספירת מלאי, הטמעת תוכנה חדשה בארגון, שינוי מבנה ארגוני, שיפוץ בחדרי המשרדים וכו שאופייני לכל עסק צומח או קיים. קורס ניהול פרויקטים של המכללה העסקית יקנה לך כלים לשכלל באופן ניכר את היכולת לנהל את הפרויקט בהצלחה, תוך שימוש במתודות ניהול וידע שנרכש לאורך השנים . הקורס מבוסס על תקני הPMI – Project management institute.

אריה בראון אריה בראון
10:30 23/10/18
גולשים נכבדים. בתאריך 20.11.18 יפתח קורס ניהול פרויקטים-מסלול ערב , בניהולו האקדמי של מר דני חייט. הקורס בן 17 מפגשים וכולל את תוכנת MS-PROJECT . צוות היועצים של המכללה העסקית עומד לשירותך בטל : 8881 * בכל עת.

ייעוץ - דני חייט אורפז אדרי
11:22 19/11/17
דני שלום, הבנתי שאתה ראש מחלקת הקורס של ניהול פרוייקטים. אשמח להתייעץ איתך במייל לגביי כמה שאלות לפני מועד ההרשמה שלי. התייעצתי עם מחלקת השיווק אך אין להם תשובות בנמצא.

כנס ניהול פרויקטים ומערכות מידע בעידן דור ה- Y מיכל- simple
11:52 06/09/17
היי חברים, ביום שני הבא 11 ספטמבר מתקיים כנס ניהול פרויקטים ומערכות מידע ביס פלאנט ראשון לציון. אנחנו נציג בכנס ונשמח לראות אותכם. למידע נוסף- https://ppmpmo-2017-3.events.co.il/home#top נתראה:

בקשה לעזרה אמיר
10:10 01/02/17
שלום,אני מתוכן לעשות מבחן פקיד רשוימס.2 בסוף חודש אפריל,ואני מחפש מישהו שיוכל לעזור לי באופן פרטניתמורת תשלוםבנושא חישוב רשימונים כהכנה למבחן.

פתיחת עסק מזון טלי
12:59 19/07/16
היי שמי טלי וחשבתי על פתיחת עסק מזון קטן של מאכלים ביתיים באמת משהו פשוט מאוד ניסיתי בעצם לפתוח עוסק מורשה ולעשות את כל הסידורים לפתיחה של העסק ונ.קלתי בקשיים של ממש כי הבנתי שיש צורך באישור משרד הבריאות לממכר מזון וזה תהליך שונה ואפילו קצת מעיק בקיצור מצאנו את עצמינו אני ובעלי אובדי עצות קצת כי אין לנו מאיפה להתחיל חיפשתי קצת מידע באינטרנט, והגעתי לאתר של חברה בשם ביוקאר יועצים שמתמחה בזה בעצם ופותחת עסקי מזון עבור הלקוחות שלה המחיר שלהם הוא לא בשמיים אבל זה בהחלט הוצאה ואני מחפשת אם מישהו מכיר אותם ויוכל להמליץ עליהם או על מישהו אחר במקרה שיוכל לעזור כי חשוב לי לא למצוא את עצמי עושה טעות פה : המון תודה הנה הפניה לאתר שלהם למטה Http://www.bcr.co.il ביוקאר - רישוי לפתיחה של עסקי מזון

תשובה: פתיחת עסק מזון דני חייט
16:45 19/07/16
טלי אם אפשר עוד קצת פרטים, פתיחת עסק בכל רשות מקומית (אפילו משרד הבריאות) הינה סיפור שונה ודורש הכרות עם הגורמים. הוסיפי את הרשות ואבדוק אם יש יועצים נוספים היכולים לסייע לצורך התחרות - דני חייט 

תשובה: פתיחת עסק מזון יפית ונטורה
08:21 06/12/16
עזרה בפתיחת עסק: http://lps.mas2get.com/lp5

הפרויקט הכי מקצועי שלך עם המאסטרו הכי מקצועי אריה בראון
13:13 17/03/16
גולשים נכבדים. לאור ההצלחה המכללה העסקית תפתח מסלול בוקר וערב נוספים. אז מה לומדים בקורס ומי צריך בכלל נושא שכזה? חייג ליוצי הלימודים במכללה העסקית 8111*

נשארו מקומות אחרונים ורוניקה
15:11 09/02/16
לקורס ניהול פרויקטים המוכר לגמול השתלמות שיפתח בתאריך 23.02.16 קורס ייחודי , הכולל תוכנת MS PROJECT

ניהול פרוייקטים eli
14:32 26/05/15
האם הקורס הינו ישים גם על שילוח בינלאומי בים (ייצוא וייבוא) ? האם ניתן להשליך את החומר הנלמד בקורס גם על שילוח ?

תשובה: ניהול פרוייקטים דני חייט
14:47 26/05/15
אלי שלום, התשובה היא לא. אין קשר בניהול פרויקטים על שילוח בין לאומי. אנחנו כן לומדים רכש לפרויקטים - דני חייט

תשובה: ניהול פרוייקטים eli
14:49 26/05/15
תודה על המענה המהיר

תשובה: ניהול פרוייקטים אסף
12:54 21/07/15
http://www.deretz.co.il/in-page.aspx?id=53

תשובה: ניהול פרוייקטים אסף
12:56 21/07/15
[url=http://www.deretz.co.il/in-page.aspx?id=53]חתונה בטבע[/url]

פרויקט רציני שעשוי להגדיל את הכנסות החברה משה שלום
08:48 19/08/14
אנחנו כחברה בינלאומית עומדים לקראת התחלת פרויקט רציני וחשוב בחו"ל שיכול לתרום משמעותית לגידול בהכנסות החברה. רציתי לדעת האם מומלץ לקחת יועץ חיצוני שיעזור לנו בנדון או כדאי לעשות את הכל בעצמנו?

תשובה: פרויקט רציני שעשוי להגדיל את הכנסות החברה דני חייט
13:46 25/08/14
שלום משה, ניהול פרויקט הוא היכולת להתייעץ ולהפיק את המיטב בקבלת החלטות, מנהל פרויקט מעולה הוא אותו אחד המוותר על האגו שלו ומקבץ יועצים (ומבצעים) מומחים בתחומם, ודרכם הוא מנהל את הפרויקט. במידה ואין ניסיון נרכש בחברה שלכם לפרויקט מומלץ מאוד בפעם הראשונה לשלב יועץ לניהול הפרויקט שיסייע לכם, במידה ותבחינו שהערך המוסף קטן תמיד ניתן לוותר על הייעוץ, זה היתרון ביועץ חיצוני אנחנו לא מחויבים אליו כפי שמחויבים לעובדים שלנו - בהצלחה דני חייט

אני חדשה בחברת בניה לא עברתי שום הכשרה ככה הכניסו אותי לנהל את הפרויקטים שלהם מאיה
17:10 18/08/14
אני חדשה בחברת בניה לא עברתי שום הכשרה ככה הכניסו אותי לנהל את הפרויקטים שלהם מהם הדגשים שאני חייבת לפעול לגביהם כבר מעכשיחו בכדי להצליח בתפקיד ?

תשובה: אני חדשה בחברת בניה לא עברתי שום הכשרה ככה הכניסו אותי לנהל את הפרויקטים שלהם דני חייט
13:41 25/08/14
מאיה שלום, קודם כל המון בהצלחה, שימי לב, לניהול פרויקט בתחום הבניה יש להכניס את המומחים מכל תחום פעם ראשונה לשיחה אישית בכדי להבין את לב ליבו של תוכן הנושא (כגון אינסטלציה) מה הדגשים של המומחה ולמה לשים לב, כיצד מציע המומחה לעקוב ולבקר אחר הנושא שלו. במקביל יש לכנס את כל המומחים כולל המבצעים יחד לישבה סדורה אחת לפרק זמן (שבועי בד"כ) ולישמוע הביטי אינטגרציה בין הגורמים ושילובים נדרשים. יש לזכור שישנו האדריכל שיסייע בהביט האיכותי ואת תובילי את נושא הזמן והתקציב - בהצלחה דני חייט

ברוכים הבאים Admin Admin
16:17 18/08/14