קניינות, רכש ואספקה

123456.jpg

המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז הינה כיום הנציגות היחידה בארץ מטעם ה-ISM - Institute for Supply Management לתחום ההסמכות הבינלאומיות הניתנות במעל 80 מדינות בעולם: CPSM- Certified Professional in Supply Management

ההסמכה החדשה הינה פועל יוצא של מגמת הגלובליזציה ומשקפות את הכישורים הנרחבים הנדרשים למנהלי רכש, לוגיסטיקה והספקה כיום ואת אלה שידרשו בעתיד,על מנת לקדם את ערך ארגוניהם. 

כיום , המכללה העסקית של לשכת מסחר ת"א והמרכז, עם מעל 40 שנות ניסיון, מציעה לך מגוון קורסים בתחום הרכש, הלוגיסטיקה וניהול שרשרת ההספקה, שיעניקו לך חוויה מקצועית וייחודית.

הקורסים עומדים בסטנדרטים גבוהים מאוד ומושתתים על חומרי הלימוד של ה-ISM שתורגמו לעברית.
מועמדים שלא עומדים בדרישות ISM, יוכלו להשתלב בקורסים בתחום ניהול הרכש, קניינות, ניהול לוגיסטיקה ומחסנים ולקבל תעודה של המכללה העסקית בחסות ארגון בינלאומי נוסף והוא ה- ICC - International Chamber of Commerce.

קורסים ברכש ולוגיסטיקה

ימי עיון ברכש ולוגיסטיקה

תחום רכש ולוגיסטיקה
  • הקורסים שלנו הם היחידים שנערכים בחסות ארגון ICC-THE WORLD BUSINESS ORGANIZATION

  • הקורסים פותחו על ידי מר משה אמון - יועץ ומרצה בתחום הרכש והלוגיסטיקה ובעל ניסיון של בעל 30 שנה.
    כותב הספר הראשון בתחום:"רכש וניהול שרשרת חומרים 1898 בהוצאת המרכז הטכנולוגי חולון"  rechesh1.jpg
 
קרא עוד
המפגש הראשון של פורום מנהלי הרכש יצא לדרך היום!
לשכת המסחר ת"א והמרכז ובנק הפועלים קיימו היום את המפגש הראשון של פורום מנהלי רכש. למפגש הגיעו כארבעים מנהלי רכש מחברות העוסקות ברכש בנפחים משמעותיים בענפי המסחר, התעשייה והשירותים.
מטרת הקמת הפורום הייתה יצירת קהילה של מנהלי רכש מקצועיים, אשר מייצרת ערכים באמצעות מפגשי העשרה, סיעורי מוחות ושיתוף ידע המבוסס על ניסיונם של המשתתפים.
מנהלי רכש המעוניינים להצטרף לפורום מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
קרא עוד