ללא כותרת / איריס לביא

ללא כותרת / איריס לביא
מחיר לחבר: 75

ללא חבר: 89
הספר ״ללא כותרת״ מיועד למנהלים בכל הדרגים המבקשים להעצים ולפתח את מנהיגותם. עולם הניהול והמנהיגות עובר בשנים האחרונות שינויים מהירים ודרמטיים המחייבים "חשיבה אחרת" ואימוץ של תפיסות ניהול, מיומנויות וכלים חדשים, וכן מקורות השראה חדשים. "ללא כותרת" מציג חיבור חדשני, מקורי ומרתק בין עולם האמנות לעולם הניהול והמנהיגות, תוך בחינה ומיפוי של תהליכי יצירה אופייניים והצבתם כמודלים מעוררי השראה לפיתוח יכולותיהם של מנהיגים ומנהלים בכל הדרגים.
הספר הופק בפורמט אלבומי מהודר הכולל עשרות תמונות של יצירות אמנות הממחישות את הזיקה הקיימת בין עולם האמנות לעולמות הניהול והמנהיגות,והוא מתאים גם כספר מתנה מקורי ומעורר השראה למנהלים ותיקים וחדשים.
 
 
איריס לביא הינה יועצת ארגונית ומרצה בארגונים מהמגזר העסקי וברשויות ממלכתיות ומשרדי ממשלה בתחומי פיתוח מנהלים וכישורי מנהיגות. בעלת תואר MA בתולדות האמנות מאוניברסיטת קנט (Kent) בארה"ב, ובוגרת הכשרה בייעוץ ארגוני והנחייתקבוצות באוניברסיטת בר-אילן. איריס משתתפת מזה שנים רבות בכנסים בינלאומיים רבים בהם לוקחים חלק מדינאים, אנשי עסקים ומנהלים הנמנים על צמרת הארגונים הגדולים והמובילים בתחומם בעולם – כדוגמת הכנס הכלכלי WEF בדאבוס, שווייץ – אשרנפגשים לדיון משותף במגמות ובתחזיות העדכניות לפעילויות בשווקים השונים, וכן להכרות עם גישות חדשניות המסייעות למנהיגיםולארגונים להחשף לכלי חשיבה יצירתיים ושוברי שגרה

מאמרים נוספים בתחום:

פשוט לכתוב נהלים – המדריך השלם
מחיר חבר : 54 ש"ח

מחיר לא חבר: 68 ש"ח

 

קרא עוד
מניעת כישלון / משה נפתלי
עלות הספר : 74 ₪

לחברי לשכה וסטודנטים: 64 ₪
 
המחיר אינו כולל דמי משלוח
קרא עוד
מצויינות בשירות - מדיבורים למעשים

מחיר הספר: 78 ש"ח
מחיר הספר עבור חברי לשכת המסחר ותלמידי המכללה העסקית: 67 ש"ח
המחיר אינו כולל דמי משלוח.קרא עוד
ניהול ומנהיגות שינוי וחדשנות / ד"ר עמיר לוי
מחיר הספר: 84 ש"ח.
מחיר הספר עבור חברי לשכת המסחר: 75 ש"ח.

המחיר אינו כולל דמי משלוח.

בעולם פתוח ומורכב, דינמי ומלא הפתעות, עולם שבו כולם מתחרים עם כולם, יצליחו רק אלה היודעים להנהיג את עובדיהם ולהוציא מהם את המרב והמיטב.
קרא עוד