מכתב המלצה על קורס מנהלי חברות להשכרת רכב מתלמידי מחזור 13

שלום רב,
קורס מנהל מקצועי לחברת השכרה וליסינג זהו הקורס השני שלי במכללה העסקית של לשכת המסחר, כמו בקורס הקודם גם בקורס זה רכשתי ידע אשר משמש אותי הן בעבודה והן בחיים  הפרטיים.
המרצים הינם מרצים מוערכים אשר העבירו את החומר הנלמד בצורה מעניינת ומשעשעת גם חומר לימודי כמו דוחות כספיים (אשר לרובנו היה כמו ללמוד סינית) עם המרצה ניצן גולדברג  עבר בצורה כייפית ומעניינת, כמו כן ברצוני לציין גם את דרור כהן- הרצאה על אומנות המכירה. דרור העביר את החומר בצורה ברורה,  מקצועית  ותמיד עם  חיוך על הפנים. (המשך לחייך).

מרצה נוסף שברצוני לשבח הוא  לורי אוברמן- אנגלית עסקית. למרות שהחסרתי בשיעור הראשון, מר לורי שם לב כאשר הגעתי לכיתה ובגלל שהוא מדבר רק באנגלית  חצי ממה שהוא אמר לא הבנתי אך בכל זאת חייכתי מאחר והוא משלב הומור בלימוד האנגלית. השיעור מועבר ברמה המתאימה  לכיתה כך שבסוף השיעור לא נשאר אף תלמיד עם שאלות ללא מענה.
 
ולסיום  ברצוני לציין את צוות המשרד:  אריה, שירן, טובה וכמובן לילך שתמיד מחייכת ומקבלת אותנו בסבר פנים, עם הרבה סבלנות (גם לאלה ש"משגעים" אותה) .תמיד שמחה לענות על כל שאלה, דואגת שלא יחסר דבר. המשיכי כך.
 
תודה על הכל !
יישר כוח!
להתראות בקורס הבא....
דנה תותיה
מנהלת   מקצועית   בחברת
ג.ש.ר גולן השכרת רכב קצרין