×

קורס יבוא תמרוקים ומוצרי קוסמטיקה

קורס יבוא תמרוקים ומוצרי קוסמטיקה
יבוא התמרוקים למדינת ישראל, גדל משנה לשנה בקצב דו ספרתי וזאת לאור הגידול במספר הנפשות במדינת ישראל. החשיפה למוצרי הטיפוח הבינ"ל באמצעות מכוני יופי, פרסומות, יוטיוברים ומובילי דעה בענף מביאה לכך כי חלה עליה במספר החברות העוסקות בנושא זה ופיתוח מוצרים חדשים ושיווקם בא לידי ביטוי באמצעות רכישות של הצרכן הישראלי. נתונים אלה מאפשרים לעסקים קטנים לצמוח דרך ייבוא ישיר מספקים שונים בעולם . 
תהליך זה הינו מורכב ודורש מיומנויות מקצועיות, ידע והדרכה.
יבוא התמרוקים נחלק לשניים. תהליך איתור הספק/מפעל היצור ובהמשך אישור הבאת המוצר לישראל, תהליך שלם עליו מפקח משרד הבריאות. אז מה בעצם ההגדרה של "תמרוק" ? מהו הליך הרישום המדויק לגביו? מה ההבדל בין תמרוק "רגיל" לבין תמרוק "ייעודי"? האם היבואן זקוק לאישור ומסמכים ממדינת הייצור? בסוגיות אלה ואחרות יעסוק קורס מקצועי, ייחודי אשר יועבר על ידי מרצים מומחים בתחומם וילווה בפרויקט אישי ,אשר ימחיש לסטודנט באופן שקוף ורהוט את הנושא.

מיהו קהל היעד?

עובדים בחברות קוסמטיקה, יבואנים בענף, קוסמטיקאיות, משפיעני רשת, רשתות פארם וכן כל המעוניין להכיר את הענף ולבצע יבוא.

מהם נושאי הלימוד?

  • תהליך היבוא למדינת ישראל, חוקיות היבוא ומסוי
  • הגדרת תמרוק
  • תהליך הבדיקות במעבדות מוסמכות בארץ
  • מותג פרטי המיוצר בחו"ל לעומת ייצור בארץ
  • רגולציה בענף
  • הקורס כולל פרויקט מעשי בו תקבלו ליווי בתהליך יבוא של מוצרים לבחירתכם.

מהי מתכונת הקורס?

15 מפגשים בין השעות 17:00-20:30

קורס היברידי - ניתן ללמוד גם באונליין 

איזו תעודת גמר תקבלו בסוף הקורס?

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודה מטעם המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז בחסות 3 ארגונים בינלאומיים ובחסות ארגון התאגידים של סוכני המכס והמשלחים.

ד"ר שרה טל
דר' שרה טל : בעלת תואר PhD מטעם הפקולטה לחקלאות ברחובות (האוניברסיטה העברית). הדוקטורט שלה עסק בתחומי המיקרוביולוגיה והביוכימיה. את הפוסט דוקטורט עשתה באוניברסיטת UCI בקליפורניה, וב- HKU בהונג-קונג.
עם חזרתה ארצה הקימה את המעבדה למיקרוביולוגיה במעבדות אמינולאב וניהלה אותה במשך למעלה מ-10 שנים. כמו כן בנת את מערך ה-GLP בחברה. במקביל, בשנת 2000 הקימה ותחזקה את המחלקה לרישום ורגולציה של תמרוקים בישראל.
מייסדת חברת דר' שרה טל בע"מ העוסקת ברגולציה וברישום תמרוקים בישראל ובאירופה.,
מידי חודש חברתנו מטפלת בלמעלה מ-100 בקשות חדשות לרישום תמרוקים בארץ שהצטברו לאלפי תיקים עד כה. במקביל עוסקת החברה בייצוג יצרנים ישראלים המייצאים את מוצריהם ומשווקים אותם באירופה.
קרא עוד