קורס ניהול והפקת אירועים

הבית ספר ללימודי הפקה נוסד ע"י המכללה העסקית של לשכת המסחר ואלי לוי הפקות על מנת להוביל עולם זה של הכשרה והסמכת בעלי מקצוע בתחום הפקות אירועים- עסקיים, מסחריים וממלכתיים, קטנים והמוניים, יחד עם מגוון הספקים והיוצרים לאירועים ולהפקות 
ולהפוך למרכז ההכשרה המקצועי והרציני ביותר בישראל.
נדמה לך שיש לך את היכולת לשלוף פתרונות קריאטיביים בזמן אמת מהשטח? לגרום למדינה שלמה להצביע ברגליים ולהגיע לאירוע שלך, לראות את תמונת האירוע בשלמותה, להנהיג ולהוביל כל הדרך מבריף לקוח לפתרון קריאטיבי חווייתי כל פעם מחדש בשטח.
אם כל זה מלהיב אותך ולא מפחיד אותך, אז אתה מתאים לקורס הפקת אירועים.


 • מסלול הלימודים של הבית ספר הינו דינמי וחווייתי בדיוק כמו המקצוע. מיועד אלו שצריכים "אקשן" שלא נגמר אף פעם...  
 • המסלול מאפשר לתלמידים להיכנס לאחד מעולמות ההפקה פרופר כגון – הפקת אירועים פרטיים\ עסקיים\ ציבוריים\ בינלאומיים\ אירועים המוניים\ מצעדים\ ימיי כיף\ ערבי גאלה\ מסיבות\ פסטיבלים\ כנסים\ ימי גיבוש\ ימיי עיון\ תערוכות\ קד"מ שטח...   
 • הלימודים כוללים מפגשים קבועים עם צמרת אנשי התעשייה בשיעורים, בסיורי שטח באירועים ייחודיים ותרגול אמיתי עם תדרוכים מהמפיקים בשטח כגון אירועי הפסטיגל, טעם העיר ועוד. 

    
    
    
    

מאמרים נוספים בתחום:

קורס ניהול, עיצוב והפקת אירועים
בית הספר ללימודי הפקה הוקם ע"י המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א ואלי לוי הפקות. בית הספר נולד מתוך צורך אמיתי להכשיר מפיקים מקצועיים לענף עבור כל סוגי האירועים. מסלול הלימודים מקיף את כל יסודות ניהול ותורת עולם ההפקה ומשלב תיאוריה ועבודה בשטח כדי לעצב, להפיק ולנהל כל אירוע, בכל סדר גודל, ברמה הגבוהה ביותר.
הקורס כולל סיורים חווייתיים באתרי אירועים, אתרי הפקות BACK STAGE ועוד ואפשרות לסטאג' בהפקות של חברת "אלי לוי הפקות".
קרא עוד