קורסים באנגלית עסקית

קורסים באנגלית עסקית ניתן למצוא בהמון מקומות , אז למה כדאי לך ללמוד אצלנו :

 • מרכז הקורס – מר לורי אוברמן, יליד לונדון וכלכלן בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים הניתן במשותף על ידי אוניברסיטת בן גוריון ובוסטון. מנכ"ל Talking Business ומרצה עם וותק של 15 שנים וניסיון בתפקידי ניהול בתחום השיווק והמימון הבינלאומי בתעשייה הישראלית .
  מחבר הספר: How to Manage in English המחולק לתלמידי קורסי אנגלית עסקית.
 • סביבה עסקית -  הצורך של הקהילה העסקית  הינו לאתר קבוצות איכותיות של אנשי עסקים כמוהם, כאשר הם מחליטים להירשם לקורס. לשכת המסחר ת"א והמרכז מאפשרת לימודים בזירה עסקית עם מגוון רחב של אנשי עסקים החל מיבואנים ויצואנים וחלה בנותני שירותים וסחר. המגוון הרחב של המשתתפים יוצר נטוורקינג עסקי איכותי ומאפשר לכל אחד ללמוד מניסיונו  העסקי של חברו בקבוצה.
 • מיונים קפדניים  - כל משתתף נדרש ,טרם הרישום לקורס במכללה העסקית , לעבור  אבחון רמת ידע בשפה האנגלית הכולל מבחן בכתב  וראיון בעל פה  על מנת  להבטיח רמה אחידה של הקבוצה.
 • מיקום - המכללה העסקית נמצאת במרכז תל אביב ודרכה הגישה אליה נוחים למשתתפים הן ברמה של תחבורה ציבורית , לרבות רכבת , והן ברמה של חניון קרוב אליו הגיע המכללה להסדר בעלות מוזלת עבור המשתתפים .
 • כיתות לימוד קטנות – קורסי האנגלית במכללה העסקית נפתחות בקבוצות קטנות בכיתות לימוד  נוחות ומאובזרות  , אשר ביחד יוצרים את התפאורה המושלמת עבור לימודי אנגלית עסקית מקצועיים ומהנים.
 • התאמת הצרכים ללקוח שלנו באמצעות הדרכות פנים מפעליות  -אנו מאפשרים ללקוחותנו להזמין את ההדרכה לבית העסק שלהם  .  במקרה זה , אנו משקיעים מאמצים להתאים את הקורס  לצרכים הספציפיים של הלקוחות שלנו,  הן מבחינת רמת הידע של המשתתפים והן  מבחינת המונחים המקצועיים, הטכניים והעסקיים, הנדרשים על ידם.   
 • צוות המכללה -  צוות המכללה הינו אדיב ומנוסה , אשר תמיד ניכון לעזור ולייעץ , על מנת להתאים ללקוח את הקורס אשר מתאים עבורו .
   


  מי שרוצה ללמוד אנגלית עסקית בראש שקט מוזמן לפנות עוד היום למכלללה העסקית בטלפון  8111*
   
  נשמח לראותכם !

   
   
   
   

מאמרים נוספים בתחום:

קורס אנגלית עסקית ומסחרית

השפה האנגלית מהווה את הנדבך המרכזי בתקשורת המילולית והכתובה בסחר הבינ"ל בין חברות. עסקאות יבוא ויצוא ,כוללות תכתובת ענפה ודורשות מיומנויות מקצועיות בהתנהלות מול הגורמים השונים בחו"ל בהיבטי כתיבה, דיבור וקריאה.
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז מזמינה אותך, העוסק בסחר בינ"ל על היבטיו השונים, לתגבר את יכולתך העסקיים בשפה האנגלית.

הקורס מתמקד על השפה האנגלית העסקית ולא על השפה המדוברת אותה אנו מכירים דרך בית הספר, סרטים, קריאה ושיחות חולין.

קרא עוד