מאמרים בתחום אנגלית עסקית

Tips on how to write email / Laurie oberman

 A few tips about how to write emails in english by Laurie oberman

קרא עוד
אנגלית עסקית לאנשי ביטוח והמערכת הפיננסית / מר לורי אוברמן
חברות ביטוח, מוסדות פיננסיים ובתי השקעות רבים בארץ מייצגים, או מיוצגים או קשורים בדרך זו או אחרת למשרדים בינלאומיים שמרכזם בחו"ל. קשרים מקצועיים דו-כיווניים אלה מחייבים העירכות מיוחדת לצורך העברת מידע ודיווחים מצד לצד כאשר תקשורת זאת מתנהלת באנגלית.
קרא עוד
לימודי אנגלית עסקית – לא רק לימודי אלא עניין של תרבות / לורי אוברמן
טעות נפוצה היא לחשוב על אנגלית עסקית בתור לימוד שפה נטו. האמת רחוקה מאוד מקביעה זו. נחשוב רגע על "אופי" התקשורת בין אנשים בארץ, ומה נגלה ? שהשפה היא ישירה מאוד ואף בוטה, לעתים. אנחנו מרבים בדיבורים אך ממעיטים בלהקשיב ממש אחד לשני, ואם אנו מזהים נקודה שבה דעתנו היא אחרת, אין לנו כל בעיה בלהפריע או להתפרץ לדבריו של בר-שיחנו לצורך תיקון או הבהרת הנושא.
קרא עוד
אנגלית עסקית ככלי ניהולי / מר לורי אוברמן
מרכיב חשוב מאוד "בארגז הכלים" של המנהל הישראלי הוא היכולת לתקשר בצורה ברורה ויעילה עם מנהלים ודירקטורים אחרים מחד ועם הכפופים לו מאידך.בראש ובראשונה, זאת כדי להבטיח העברה מדויקת של מידע בארגון, בניית אסטרטגיה, הצבת יעדים וביצוע נכון של המטלות השונות על ידי האחראים על מנת להשיגם.
קרא עוד
Writing a Complaint to a Supplier Abroad and Handling a Complaint from a Client / Laurie Oberman

There are two sides to every complaint, the complainant on one hand and the respondent on the other. We will deal with both aspects of complaints as during the course of our business, we are sometimes on one side and then find ourselves on the other.

קרא עוד
אנשי גבייה מצוינים הם אנשי מכירות מעולים ולהיפך מאת: רו"ח עידן סנוף
בעולם שבו חווית הלקוח מהווה אחד הנושאים העיקריים שהינם מפתח להישרדות וצמיחה של חברה, נקודות המגע של הלקוחות בשלב המכירה ובשלב הגבייה מעצבים את המפגש שבין רמת תפיסת איכות השירות של הלקוחות לציפיות שלהם ומשפיעים על נאמנות הלקוחות לחברה לאורך זמן ועל היכולת שלהם להמליץ על השירות או המוצר שקיבלו לאחרים.
קרא עוד
Basic Principles in Negotiating Strategy / Laurie Oberman

When I ask my students whether they are involved in negotiations, their immediate answer is “No” unless, of course, they are marketing or purchasing managers or fulfil some other function on the commercial side of their business.

קרא עוד
אנגלית עסקית You can do it!
עוד במאה ה19 אחרי התפתחויות בתשתיות התחבורה, מומחים החלו להבין שיש צורך בשפה אחת משותפת לכל אדם בעולם, כדי שיהיה נוח לתקשר ולסגור עסקאות גם בין מדינות. אחרי תהליך גלובליזציה מואץ כולם כבר יודעים היום אנגלית זה בייסיק (ואם לא הבנתם את המילה האחרונה, תמשיכו לקרוא אתם חייבים את זה לעצמכם). מה בדיוק ייצא לכם מלימודי אנגלית עסקית? ואיך אפשר לשפר את האנגלית מבלי להתאמץ ולשבור שיניים? המשיכו לקרוא, ותדעו!
קרא עוד