סדנה לניהול מו״מ חוצה יבשות בהדרכת ונסה סיימן

השתתפתי ביום מרוכז בסדנא לניהול מו״מ חוצה יבשות בהדרכת ונסה סיימן יחד עם מנהלת הרכש שלי. 

נהניתי מאוד מהדרך בה הסדנא הועברה. 

התרשמתי מהמקצועיות והמעודכנות של המרצה. 

והחשוב מכל, רכשתי כלים חדשים ויידע   רב ומגוון שהועבר באופן שובה לב, מצחיק ואמין. 

בסדנא הודגמו משחקי סימולציה מרתקים ומאתגרים. 

מחיאות הכפיים בסיום הסדנא המחישו עד כמה כולם נהנו. 

אשמח לשלוח עובדים נוספים שלי לסדנא דומה. במיקוד אנשי מכירות בישראל. 

מסור לונסה את הערכתי ורגשי תודתי. 

בברכה

שף איתמר דוידוב

מנהל כללי

דוידוב סלומון טרז פזוס בע״מ 

מאמרים נוספים בתחום:

פורום סחר חוץ ושיווק בינ"ל
המכללה העסקית באיגוד לשכות המסחר מציעה פלטפורמה אינטרנטית בנושא סחר חוץ, יבוא / יצוא ושיווק בינלאומי שבו תוכלו לשאול שאלות ולקבל עצות ממיטב המומחים.
קרא עוד
קורס סוכני מכס
סוכן מכס הינו המקצוע הבכיר ביותר בעולם הסחר הבינלאומי ותפקידו לייצג את היבואן ו/או היצואן מול המכס, משרדי ממשלה ורשויות מוסמכות נוספות. סוכן המכס רשאי לייצג את לקוחותיו רק בתנאי שהוסמך על ידי אגף המכס וקיבל רישיון מטעמו.
קרא עוד
קורס משלחים בינלאומיים
ההתפתחות העצומה בסחר הבינלאומי בעשור האחרון הגדילה את הביקושים למקצועות המחויבים ברישיון מטעם אגף המכס והם הפכו לנדרשים יותר ויותר במיוחד עם עליית מערכת שער עולמי של רשות המסים בינואר 2018. זהו תחום מגוון , אשר פותח הזדמנויות לתעסוקה בחברות עמילות מכס , יבוא ויצוא .
התפקיד של המשלח הבינלאומי הינו לשנע מוצרים ממדינה למדינה ולצורך העיסוק בתחום הוא מחויב ברשיון מטעם אגף המכס . המשלח הבינלאומי אינו המוביל אלא מומחה המשמש כמתווך בין בעל המטען למוביל הבינלאומי.
קרא עוד
קורס פקידי רישוי
ההתפתחות העצומה בסחר הבינלאומי בעשור האחרון הגדילה את הביקושים למקצועות המחויבים ברישיון מטעם אגף המכס והם הפכו לנדרשים יותר ויותר במיוחד עם עליית מערכת שער עולמי של רשות המסים בינואר 2018. זהו תחום מגוון , אשר פותח הזדמנויות לתעסוקה בחברות עמילות מכס , יבוא ויצוא.
קרא עוד