יום עיון ערבויות בסחר הבינלאומי על פי URDG758

המכללה העסקית של לשכת המסחר ת“א והמרכז מזמינה אתכם לסדנת מקצועית בנושא  ערבויות דרישה על פי 
URDG758 המיועדת לאנשי מקצוע בתחום הסחר הבינלאומי ולכל המבצע עסקה בינ"ל.
הכללים החדשים מכילים 35 סעיפים ומגדירים את ההתחייבות והאחריות של הצדדים בכל שלב של מעגל חייה של הערבות וזאת לעומת 28 הסעיפים במהדורה הקודמת.
 
מהן אותן ערבויות? מה מטרתן? האם הינן חלק מעסקת היסוד? האם נוסחי הערבויות קבועים על ידי הבנק או שניתן לבצע שינויים בנוסחים? מהן הנקודות שכדאי לתת עליהן את הדעת?

קהל היעד:
פקידי בנק, מנהלי יבוא ויצוא, עורכי דין בתחום המסחר, מנהלי כספים

נושאי לימוד עיקריים:
סוגים שונים של ערבויות.
הצגת הערבות בסחר הבינלאומי.
עיון של הסעיפים השונים בערבות (35 סעיפים)
הסעיפים שכדאי להתעכב עליהם כגון כוח עליון, היכן מקום השיפוט, תנאי תשלום ללא מסמכים וכו'
מי מהצדדים משלם את ההוצאות, וכו'
דוגמאות של ערבויות שונות
מקרים לדוגמא

המרצה:
מר סידני אמיר- מרצה במוסדות אקדמאים ומכללות ויועץ מומחה בתחום האשראי הדוקומנטרי למעלה מ– 40 שנים.

מועד ומיקום :
הסדנה תתקיים ביום ראשון בתאריך 19.03.17 בין השעות 13:00-09:00 במכללה העסקית של לשכת המסחר ת“א והמרכז, רחוב החשמונאים 84 ת“א.
למכללה הסדר חנייה מוזל בחניון TLV

מאמרים נוספים בתחום:

פורום סחר חוץ ושיווק בינ"ל
המכללה העסקית באיגוד לשכות המסחר מציעה פלטפורמה אינטרנטית בנושא סחר חוץ, יבוא / יצוא ושיווק בינלאומי שבו תוכלו לשאול שאלות ולקבל עצות ממיטב המומחים.
קרא עוד
קורס סוכני מכס
סוכן מכס הינו המקצוע הבכיר ביותר בעולם הסחר הבינלאומי ותפקידו לייצג את היבואן ו/או היצואן מול המכס, משרדי ממשלה ורשויות מוסמכות נוספות. סוכן המכס רשאי לייצג את לקוחותיו רק בתנאי שהוסמך על ידי אגף המכס וקיבל רישיון מטעמו.
קרא עוד
קורס משלחים בינלאומיים
ההתפתחות העצומה בסחר הבינלאומי בעשור האחרון הגדילה את הביקושים למקצועות המחויבים ברישיון מטעם אגף המכס והם הפכו לנדרשים יותר ויותר במיוחד עם עליית מערכת שער עולמי של רשות המסים בינואר 2018. זהו תחום מגוון , אשר פותח הזדמנויות לתעסוקה בחברות עמילות מכס , יבוא ויצוא .
התפקיד של המשלח הבינלאומי הינו לשנע מוצרים ממדינה למדינה ולצורך העיסוק בתחום הוא מחויב ברשיון מטעם אגף המכס . המשלח הבינלאומי אינו המוביל אלא מומחה המשמש כמתווך בין בעל המטען למוביל הבינלאומי.
קרא עוד
קורס פקידי רישוי
ההתפתחות העצומה בסחר הבינלאומי בעשור האחרון הגדילה את הביקושים למקצועות המחויבים ברישיון מטעם אגף המכס והם הפכו לנדרשים יותר ויותר במיוחד עם עליית מערכת שער עולמי של רשות המסים בינואר 2018. זהו תחום מגוון , אשר פותח הזדמנויות לתעסוקה בחברות עמילות מכס , יבוא ויצוא.
קרא עוד