יבוא מסין

זה כבר לא סוד. המשפחה, החברים והמכרים מהעבודה, כולם מזמינים מוצרים מסין. הייבוא מסין הפך אטרקטיבי ביותר עקב פערי המחירים שבין קניית המוצרים בחו"ל למול המחירים בארץ. יבואנים מכל העולם מבינים את עושר ההיצע והזמינות המתקיימים בשוק הסיני ואינם מרשים לעצמם לדלג מעל אחד השווקים הצומחים והמעניינים ביותר בעולם.
אם גם אתם מאלה החושבים צעד אחד קדימה ורוצים להיות מומחים בייבוא מסין יש דרך נכונה לעשות את זה.

עליכם לשאול את עצמכם 5 שאלות עיקריות בטרם תתחילו לייבא:
  1. איך יוצרים קשר עם ספקים בחו"ל?
  2. מהם חוקי הייבוא של מדינת ישראל על מוצר המיובא?
  3. מהם המסים שיש לשלם בגין המוצר אותו אני רוצה לייבא?
  4. מהם שיטות התשלום בסחר בינלאומי ומה השיטה הנהוגה במדינה ממנה אני רוצה לייבא, לדוגמא סין?
  5. האם המדינה ממנה אני מייבא חתומה על הסכם סחר עם מדינת ישראל ובמה זה יכול להקל עליי?

הקפדה על ביצוע תהליכי יבוא נכונים מהווה את ליבת ההצלחה של היבואן בשלבי החיים הראשונים של העסק שלו.
בשלוש עשרה מפגשים בלבד, תוכלו להכיר את כל המונחים הבסיסיים בסחר חוץ, ללמוד את תהליך הייבוא מכל ההיבטים ולקבל את הכלים הדרושים לייבוא מוצלח ללא מכשולים, בין אם מדובר בייבוא מסין ובין אם ממדינות אחרות בעולם.

קורס יזמות בייבוא מתקיים במכללה העסקית ומועבר על ידי מרצים מקצועיים ונתמך בספרות מקצועית בלעדית בתחום הסחר הבינלאומי ובפורום אינטרנטי שילווה אתכם במהלך הקורס ולאחריו.

מאמרים נוספים בתחום:

פורום סחר חוץ ושיווק בינ"ל
המכללה העסקית באיגוד לשכות המסחר מציעה פלטפורמה אינטרנטית בנושא סחר חוץ, יבוא / יצוא ושיווק בינלאומי שבו תוכלו לשאול שאלות ולקבל עצות ממיטב המומחים.
קרא עוד
קורס סוכני מכס
סוכן מכס הינו המקצוע הבכיר ביותר בעולם הסחר הבינלאומי ותפקידו לייצג את היבואן ו/או היצואן מול המכס, משרדי ממשלה ורשויות מוסמכות נוספות. סוכן המכס רשאי לייצג את לקוחותיו רק בתנאי שהוסמך על ידי אגף המכס וקיבל רישיון מטעמו.
קרא עוד
קורס משלחים בינלאומיים
ההתפתחות העצומה בסחר הבינלאומי בעשור האחרון הגדילה את הביקושים למקצועות המחויבים ברישיון מטעם אגף המכס והם הפכו לנדרשים יותר ויותר במיוחד עם עליית מערכת שער עולמי של רשות המסים בינואר 2018. זהו תחום מגוון , אשר פותח הזדמנויות לתעסוקה בחברות עמילות מכס , יבוא ויצוא .
התפקיד של המשלח הבינלאומי הינו לשנע מוצרים ממדינה למדינה ולצורך העיסוק בתחום הוא מחויב ברשיון מטעם אגף המכס . המשלח הבינלאומי אינו המוביל אלא מומחה המשמש כמתווך בין בעל המטען למוביל הבינלאומי.
קרא עוד
קורס פקידי רישוי
ההתפתחות העצומה בסחר הבינלאומי בעשור האחרון הגדילה את הביקושים למקצועות המחויבים ברישיון מטעם אגף המכס והם הפכו לנדרשים יותר ויותר במיוחד עם עליית מערכת שער עולמי של רשות המסים בינואר 2018. זהו תחום מגוון , אשר פותח הזדמנויות לתעסוקה בחברות עמילות מכס , יבוא ויצוא.
קרא עוד