מכתב המלצה על קורס ניהול רכש בכיר מתלמיד במחזור 7

ברצוני לכתוב לך ולשתף אותך, ואת כל מי שיהיה מעוניין בכך, על ההחלטה שקיבלתי לפני כשנה- להצטרף וללמוד במסגרת המכללה של הלשכה- בקורס קניינות ורכש (שלב א').
היום, כחצי שנה לאחר סיום הקורס, אני יכול לומר שהחומר הנלמד בקורס בהחלט תורם בהתנהלות היומיומית שלי בתחום עיסוקי ברכש ובסחר חוץ, ובכלל ידע שהוא טוב גם לחיים. קיבלתי ערך מוסף יקר ערך מהחומר ומהמרצים המקצועיים שנבחרו לצורך כך.
 
אני שוקל ברצינות, לאור הניסיון שלי עם המכללה של לשכת המסחר, להצטרף לקורס המשך בתחום הרכש וכן, בקורס הקרוב בנושא בדיקת תיקי יבוא יצוא בהנחיית מר ישראל הרץ (בחירה מצוינת).
 
 
בברכה,
ניסים נווה
קורס ניהול רכש בכיר מחזור 7

מאמרים נוספים בתחום:

קורס ניהול תפעול בכיר - AOM

עולם התפעול מקבל משמעות מרכזית בהצלחת ארגונים עסקיים ושירותיים. מרכזיותו וחשיבותו של התפעול בתוך הארגון מחייבת את כל העוסקים בתחום לעשות שימוש בכלים מתקדמים ודורשת תהליך הכשרה יסודי ומקיף.

קרא עוד
קורס ניהול רכש והספקה בכיר - CPSM

ISM ( Institute for Supply Management )  שהינו מכון אמריקאי לניהול ההספקה,  פועל במעל 80 מדינות ברחבי העולם.

הארגון נוסד ב-1915 ומטרתו מאז שנוסד ועד היום הינה להוביל, לקדם ולשרת את מקצוע ניהול הרכש וההספקה  והוא חבר וותיק מאוד בפדרציה הבינלאומית לניהול רכש והספקה
קרא עוד
קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב בכיר

בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר על ההתפתחויות מרחיקות לכת בעולם ניהול הלוגיסטיקה והמחסן הממוחשב וזאת לאור הגלובליזציה והפיתוחים הטכנולוגיים שמשפיעים ומייעלים את ניהול שרשרת האספקה בארגון.

קרא עוד
קורס ניהול רכש, קניינות ולוגיסטיקה - PLM
עולם הרכש עובר מהפכה שקטה הכוללת שינויים בראיית מעמדו של הרכש בתוך הארגון ושילובו בשרשרת ההספקה הארגונית.
קרא עוד