תמונות מכנס ההשקה של ההסמכות הבינ"ל של ISM

בתאריך 30.10.12 התקיימה השקת ההסמכות הבינ"ל החדשות של ארגון ISM במסגרת הפסגה הבינ"ל ה-12 לניהול שרשרת האפסקה של ה- ISCMA.

"ניהול שרשרת האספקה הוא אחד הדברים החשובים ביותר בקביעת הרווח של כל ארגון עסקי. עם הגידול בהיקף הסחר הבינלאומי, הפיתוח הטכנולוגי והופעת ערוצי תקשורת חדשים, חברות בינלאומיות רבות הבינו שעליהן להקדיש מחשבה וזמן רב יותר לניהול שרשרת האספקה כדי להתייעל כלכלית", כך פתח עו"ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר את הכנס השנתי של האיגוד הישראלי לניהול שרשרת האספקה, שהתקיים ביום שלישי האחרון. 
 
לדבריו, ניהול שרשרת אספקה בראייה מקצועית הינו קריטי לשיפור הביצועים בארגונים. מדובר בשורה של תהליכים שיש לבצע החל ממועד הזמנת המוצר, בחינת המוצר ותקינותו במכון התקנים, מציאת מקור האספקה הטוב ביותר, ואי יצירת תלול באותו ספק, וכלה בבדיקת כל האלטרנטיבות. כאשר תפיסת הבסיס הינה  אנו לא רק קונים אלא דואגים שהמוצר יגיע בזמן, יהיה הטוב ביותר והזול ביותר.
 
המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז חתמה על הסכם ראשון מסוגו עם ה-  ISM (Institute for Supply Management ) המכון האמריקני ללימודי ניהול ההספקה, אשר יאפשר גם לאנשי רכש ולוגיסטיקה בישראל ליהנות מההסמכה הבינלאומית החדשה הניתנת כיום בכ 80 מדינות רבות ברחבי העולם כדוגמת : גרמניה, איטליה, קנדה וארה"ב.
 
על פי ההסכם, המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז הינה הנציגות היחידה בארץ מטעם ה-ISM  לתחום הסמכות אלו.
המדובר בשתי הסמכות חדשות:
 CPSM - Certified Professional in Supply Management
CSM- Certified in Supply Management
 
שתי ההסמכות החדשות, שהינן בעלות הכרה בינלאומית, הינן פועל יוצא של מגמת הגלובליזציה ומשקפות את הכישורים הנרחבים הנדרשים למנהלי הספקה ורכש כיום ואת אלה שידרשו בעתיד, על מנת לקדם את ערך ארגוניהם.      

במסגרת הפסגה הוגרלו 2 מלגות מטעם המכללה העסקית עבור קורסי CPSM/CSM שבהם זכו משתתפי הפסגה.