פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
חדשות ועדכונים

קורסים בסחר בינלאומי

קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
בעידן של גלובליזציה, העולם העסקי מאופיין בתחרות תמידית המציבה בפנינו מדי יום אתגרים חדשים. אתגרים אלה מאופיינים בצורך לאתר מקורות יבוא חדשים ואטרקטיביים יותר, לזהות שווקי יבוא/ יצוא פוטנציאלי, להבין את חוקיות סחר החוץ, ללמוד על אמצעי ההובלה החדישים וכו'.
קורס פקידי רישוי
קורס המהווה הכנה מקיפה לבחינות מטעם רשות המיסים לקבלת רישיון פקיד רישוי.

 

הקורס מקיף את כל הנושאים הנוגעים לתפקידו של פקיד הרישוי, שהינו הזרוע המקשרת בין המכס ללקוח בכל הקשור לבדיקת הטובין בעת הגעתו, מיונו ושחרורו מהמכס.
קורס מקצוע בנושא סוכן מכס מורשה מטעם המדינה
סוכן מכס הינו איש מקצוע המוסמך לייצג יבואנים ו/או יצואנים מול מינהל המכס והוא בעל ניסיון בכל התהליכים הקשורים בסחר הבינלאומי.

תפקידו הרשמי של סוכן המכס קשור בעיקר בפעילות המורכבת הקיימת בתהליכים השונים של יבוא ויצוא. הוא משמש שלוח ונאמן של היבואן ו/ או היצואן כלפי רשות המכס. עליו לסווג את הסחורות בסיווג ממנו יקבע שיעור המיסוי, להכין את הניירת המרובה ולדאוג לתשלום המיסים באופן שיהיה קביל על השלטונות.
קורס משלחים בינלאומיים
הסחר הבינלאומי בעידן של גלובליזציה הוא חלק בלתי נפרד מעולם העסקים והמסחר. תהליכי הסחר, היבוא והיצוא נעשים לפי כללים מסודרים ומתוקנים.
קורס משלחים בינ"ל בא להכין אותך לבחינות של אגף המכס והמע"מ לקבלת הסמכה. במהלך הקורס נלמדים התהליכים  אותם עובדים נציגי חברות השילוח הבינ"ל הלוקחות חזקה על הטובין של הלקוח במהלך שינועו ממדינה למדינה (עם הגעת הטובין לארץ נכנס לתפקידו פקיד הרישוי)
קורס סיווג והערכה
סיווג והערכת סחורות לצורך שחרור מהמכס ותשלום מסי יבוא נחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחום הסחר הבינ"ל. התפקיד דורש יכולת וידע מקצועי נרחב, רמת אמינות ואחריות מהגבוהות ביותר בתחום, דידקטיות ודיסקרטיות מהמעלה הראשונה.
סיווג והערכת טובין שגויים עלולים לגרום לנזק כספי רב לחברה המייבאת כתוצאה מעיכוב המטען, תשלום גבוה על אחסנה, תשלום הפרשי מסים למכס וכן תקלות ועיכובים בהוצאת תקנים ורישיונות יבוא.
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז