פייסבוק לינקדאין וואטסאפ אימייל
טופס התעניינות קורסים
השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
מעוניין ב -
יומן אירועים
חדשות ועדכונים

אנגלית עסקית

youtube
בעידן הגלובליזציה והאינטרנט, כשהעולם כולו הופך נגיש וקרוב מאי פעם,
קיימת חשיבות עליונה לידיעת השפה האנגלית. שפה זו אינה משמשת שפה נוספת אחת בלבד, אלא שאנגלית עסקית מהווה כיום את הבסיס ליחסי עבודה בינלאומיים.ABC.JPG

עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בקורסים למגזר העסקי, המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז פורסת בפניך מגוון רחב של קורסי אנגלית עסקית, שיאפשרו לכל איש מקצוע ומנהל, בתחומו הוא, ליהנות מהעשרת השפה וחיזוק הביטחון בקריאה, כתיבה ודיבור בשפה זרה. בנוסף, יעניק לך קורס אנגלית עסקית גם כלים וטכניקות להצגה עצמית והצגת העסק, העברת מצגות, השתתפות בדיונים ועוד.

קורס אנגלית עסקית  במכללה העסקית נערך בכיתה מצומצמת, והמשתתפים בו עוברים מבדקי מיון לבחינת רמת הידע. כך תוכל להבטיח לעצמך יחס אישי ורמה אקדמית המתאימה לך ולצרכיך.

המכללה העסקית פותחת לך דלת לזירה העסקית הבינלאומית. אתה מוזמן להצטרף וליהנות מהניסיון והידע הרב, שייקחו אותך צעד אחד קדימה בעולם העסקי של ימינו.

מעוניין לדעת את רמת הידע שלך? לחץ כאן למעבר לבחינת התאמה.
 
 
 
קורס אנגלית עסקית ומסחרית
השפה האנגלית מהווה את הנדבך המרכזי בתקשורת המילולית והכתובה בסחר הבינ"ל בין חברות. עסקאות יבוא ויצוא ,כוללות תכתובת ענפה ודורשות מיומנויות מקצועיות בהתנהלות מול הגורמים השונים בחו"ל בהיבטי כתיבה, דיבור וקריאה.המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז מזמינה אותך, העוסק בסחר בינ"ל על היבטיו השונים, ...
 
סדנת Small Talk
אנחנו הישראלים טובים מאוד בלדבר. חיסרון גדול שקיים אצל רובנו ב-Small Talk מול גורם עסקי מחו"ל, הוא חוסר ההקשבה.לכן, יש חשיבות גדולה לדעת כיצד לאותת לאנשי עסקים, איתם אנחנו מנסים לרקום יחסים עסקיים. מאחר ואנשים בכל העולם אוהבים לעשות עסקים עם אנשים שנעים לעבוד איתם ולהיות בסביבתם, אין לזלזל כלל וכלל בשיפור ה-Small Talkהמכללה העסקית של לשכת המס...
מר לורי אוברמן - מרכז קורס אנגלית עסקית
מר לורי אוברמן - מרכז קורס אנגלית עסקיתיליד לונדון, כלכלן בעל תואר ראשון, ובעל תואר שני במנהל עסקים הניתן במשותף על ידי אוניברסיטת בן גוריון ו-בוסטון אוניברסיטי.
 
שאלון התאמה - קורס אנגלית עסקית ומסחרית
מתעניינים יקרים,מצ"ב אבחון רמת הידע שלכם באנגלית.יש לענות על כל השאלות ולסמן את תשובתכם.למען הפקת המירב מהקורס ושיבוץ כל אחד לפי רמת הידע המתאימה ביותר, אתם מתבקשים לעבוד באופן עצמאי, ללא שותפים, ללא מילונים וללא ספרי דקדוק.לתשומת לבכם: יש צורך למלא את החלק החסר במשפטים.בהצלחה!צוות המכללה העסקית.
 
 
 
המכללה העסקית שרקור - בניית אתרים לשכת המסחר תל אביב והמרכז